RADOŚĆ
NAUKA
ZABAWA

Konkurs Pięknego Czytania

19 marca 2018 r. wspaniale czytający uczniowie klas 1 - 3 spotkali się w czytelni szkolnej, aby zaprezentować fragmenty  utworów wybrane z książek dla dzieci. Członkowie jury i publiczność z przyjemnością wysłuchali prezentowanych tekstów. Czytające dzieci włożyły wiele starań w przygotowanie się do konkursu, a ich efektem był miło spędzony czas i zachęta do sięgnięcia po książkę.

Ubiegłoroczny tytuł Mistrza Pięknego  Czytania obroniła uczennica klasy 3E, Anastazja Kwas, miejsce drugie przyznano Marcinowi Malinowskiemu z klasy 3A, a trzecie "wyczytał" uczeń klasy 1A, Adrian Rogaczewski. Jury przyznało również wyróżnienie, otrzymała je Adrianna Wajda reprezentująca klasę 1B.

oprac. M. Mirkowska