WIOSENNE RECYTACJE

17 kwietnia 2018 r. uczniowie klas 4 – 7 zostali zaproszeni do czytelni szkolnej, gdzie odbył się konkurs pt. „Wiosna w poezji”. Uczestnicy deklamowali wybrane przez siebie wiersze przed jury, w skład którego weszły panie: Olga Loroch , Aleksandra Węgrecka i Katarzyna Skrzypek. Recytacje oklaskiwała też publiczność, której przedstawiciele wręczali wiosenne kwiaty każdemu uczestnikowi konkursu, po zaprezentowaniu przez niego przygotowanego utworu. Konkurs przebiegał w spokojnej i miłej atmosferze. Podczas przerwy, gdy jury udało się na obrady, publiczność bawiła się, rozwiązując wiosenne zagadki.

W konkursie recytatorskim „Wiosna w poezji” jury przyznało trzy nagrody oraz jedno wyróżnienie:

I – Julia Ryńska – kl. 6c

II – Szymon Starzec – kl. 4c

III - Jerzy Piesik – kl. 6b

WYRÓŻNIENIE – Zofia Górna – kl.4b

Oprac. M. Mirkowska

View the embedded image gallery online at: