XI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TWÓRCZOŚCI PATRIOTYCZNEJ

Dnia 14, 19 i 23 listopada 2018 r. uczestniczyłyśmy w Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Patriotycznej pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka, Pomorskiego Kuratora Oświaty Moniki Kończyk,  Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza, Międzynarodowego Centrum Kultury oraz Instytutu Dziedzictwa Europejskiego w Gdańsku. Blisko dwa tysiące osób brało udział w tymże festiwalu, w różnych kategoriach, m.in. fotografia, piosenka patriotyczna, ludowa, recytacje itd.

Maria Milanowska, uczennica klasy 3b wyrecytowała szczytne 2. miejsce, a zespół wokalny „OSIEM NASwyśpiewał 1. miejsce w kategorii „piosenka patriotyczna”. Wzruszającą piosenką „Ojczyzno ma” zadebiutowała też Barbara Molenda- uczennica klasy 7c, a w konkursie na scenariusz uroczystości patriotycznej 5 miejsce zajęła p. Aleksandra Węgrecka.

Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!!

„OSIEM NAS”- skład zespołu

Molenda Barbara 7c

Wietrzykowska Ada 7a