Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Za nami kolejny finał WOŚP!!! Jak co roku uczniowie naszej szkoły, w tym członkowie szkolnego klubu wolontariusza '' złote serca'', zbierali pieniążki na ten szczytny cel. Po raz drugi wspierali nas studenci Wyższej Szkoły Gospodarki Wydziału Zarządzania i Inżynierii w Malborku, którzy opiekowali się wolontariuszami w czasie zbiórki. Bardzo bardzo dziękujemy❤️❤️❤️!!! Następnie w trakcie finału w Szkole Podstawowej nr 5 na stoisku naszej szkoły uczniowie dzielnie pomagali w sprzedaży naszych gadżetów. Dziękujemy za pomoc!!! Zespoły taneczne pod kierunkiem Pani Iwony Bojarczuk oraz Pani Joli Głodnickiej również zaprezentowały się z tanecznymi układami. Dziękujemy wszystkim, którzy podarowali pieniążki do naszej szkolnej puszki. Specjalne podziękowania również dla Pani Małgosi Czajkowskiej oraz Magdy Waniewskiej.

View the embedded image gallery online at: