Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/spmalbor/public_html/images/stories/zycie2018_2019/36
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/zycie2018_2019/36

Pierwszoklasiści-czytelnikami!

Uroczystość przyjęcia uczniów klas pierwszych w poczet czytelników miała miejsce 6 lutego 2019 r.   Najpierw  dzieci poznały regulamin biblioteki i czytelni, potem wykazały się umiejętnością czytania i znajomością baśni, po czym złożyły ślubowanie i najstarszą książką z biblioteki, zostały pasowane na czytelników. Po wypożyczeniu książek, nowi czytelnicy zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie pt."Moja pierwsza książka z biblioteki".
oprac. M. Mirkowska

{gallery}zycie2018_2019/36{/gallery}