WIOSNA RADOSNA!

21 marca 2019 r. uczniowie klas młodszych uczestniczyli w wiosennym spotkaniu. Rozwiązywali przygotowane zagadki, segregowali odpadki, w które ubrana była marzanna, śpiewali wiosenne piosenki, wypisywali rzeczy związane z wiosną i kolorem klasowej koszulki. Żeby spotkać  panią Wiosnę mieli również do pokonania nietypową trasę- przejście stopkami i rączkami. Zagrali również w słoneczny bilard. Koleżanki z klasy 5c- Amelka i Zuzia nauczyły wszystkich radosnego tańca.  Z niecierpliwością czekamy na prawdziwą wiosnę, szczególnie w pogodzie.

Organizatorki

A.Sobuś, A. Węgrecka

View the embedded image gallery online at: