Dzień chłopca w szkole

Dzień Chłopaka w 3a
Chłopakiem być- to fajna sprawa! Chłopak zagada, plecak poniesie, stanie w obronie i rozweseli. Żebyście wszyscy o tym wiedzieli!
O tym, że tak jest są również przekonane dziewczyny z 3a, które także postanowiły uczcić święto swoich chłopaków. W tajemnicy przed nimi własnoręcznie przygotowały słodkie medale, bo przecież wszyscy chłopcy są na medal. W naszej klasie mamy zdolną mamę, mamę Adriana i to właśnie dzięki jej pracy wręczyłyśmy chłopcom breloczki z ich imieniem oraz poczęstowałyśmy nadziewanymi orzeszkami z ciasta, upieczonymi w domowych warunkach przez mamę Dawida. Były również długopisy, które podarowała nam mama Franka. Magda i Ania przygotowały mini konkursy. W takim gronie i z takiej okazji przyjemnie świętować.

Samorząd Uczniowski jak co roku przeprowadził w klasach plebiscyt na najsympatyczniejszego chłopca, gratulujemy zwycięzcom

View the embedded image gallery online at: