Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku z dnia 23.03.2020

Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 20.03.2020, które wchodzi w życie 25.03.2020 w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku od dnia 25.03.2020 obowiązuje nauczanie na odległość.
1. Nauczyciele kontaktują się z uczniami i rodzicami w sposób zdalny.
2. Obowiązuje plan zajęć dostosowany do obecnej sytuacji.
3. Formę zajęć nauczyciel dostosowuje do możliwości i specyfiki nauczanego przedmiotu.
4. Potwierdzenie obecności i udziału ucznia w zajęciach następuje przez fakt odebrania wiadomości od nauczyciela.
5. Zmianie ulega sposób i zasady oceniania.
6. Szczegółowe rozwiązania będą stopniowo przekazywane poszczególnym klasom, uczniom i rodzicom.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
                                                                    Olga Loroch

Proszę o cierpliwość, szczegółowe informacje wkrótce.

UWAGA!!!

Od jutra szkoła odwołuje zajęcia dydaktyczne.

Dla klas 1-3 w razie konieczności przewidziane są zajęcia opiekuńcze w godzinach lekcji, dla dzieci korzystających ze świetlicy w razie konieczności zajęcia opiekuńcze w świetlicy.  Dotyczy to dnia jutrzejszego i piątku. Jutro jeszcze obiady będą, w piątek już nie. Od poniedziałku 16.03 szkoła zawiesza wszelkie zajęcia na dwa tygodnie. W tym czasie proszę śledzić dalsze komunikaty.

Z poważaniem Dyrekcja Szkoły.