„Z życia szkoły na kwarantannie”
TARGOWISKO POMYSŁÓW

Znaleźliśmy się w nowej sytuacji, która może być super okazją do rozwijania swoich pasji, zainteresowań, kreatywności. Proponujemy Wam udział w zabawie.
Bądź czujny, co jakiś czas zobaczysz na stronie naszej szkoły oraz na szkolnej stronie na Facebooku hasło do zabawy. Przedstaw je, sam lub z rodziną, w dowolny sposób. Może to być praca plastyczna, zdjęcie, piosenka, wierszyk, taniec, filmik itp. Gotową pracę, zdjęcie, filmik, prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Prace zostaną poddane weryfikacji, a najciekawsze umieszczone na stronie szkoły i Facebooku

*Publikacja wymaga zgody rodzica. Zgodę przesyła rodzic razem z pracą. Bez zgody prace nie zostaną opublikowane.

TARGOWISKO POMYSŁÓW
Światowy Dzień Kostki Rubika
Na prace czekamy do piątku