foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Chłopaki górą! 

Życie szkolne bez chłopaków byłoby nudne. Jak co roku, ósemkowe dziewczyny postanowiły udowodnić chłopcom, że darzą ich wielką sympatią. Świętowanie zaczęło się od czwartkowej dyskoteki szkolnej zorganizowanej specjalnie dla płci męskiej. Piątek to czas na mały, słodki poczęstunek i loterię dla szczęściarzy. Samorząd Uczniowski przygotował sto losów, z czego tylko sześć w każdej grupie wiekowej oznaczało wygraną. Chłopcy z klas 0-3 walczyli o mały zestaw klocków "Lego", natomiast sześciu wspaniałych wśród klas 4-6 otrzymało kulki "Tik-Tak".

Szczęściarze:Jakub Geisler, Maciej Koczaj, Łukasz Koch, Szymon Wiloch, Adam Świątek, Kacper Strzelecki, Mateusz Matuszewski, Kamil Aftyka, Mariusz Dzwonek, Patryk Bielawski, Kamil Glowacki, Miłosz Maślanka.

Ostatnia atrakcja, która swój finał miała w poniedziałek to ranking na najsympatyczniejszego chłopca w klasie. Głosowały tylko dziewczyny oczywiście.Oto wyniki:

 

Najsympatyczniejsi:

1a  Bartosz Szyszko

1b  Marcel Przybyszewski

1c  Filip Kujawa

2a  Gabriel Myszkier

2b  Mikołaj Szraga

2c  Kacper Woliński

3a  Adam Świątek

3b  Łukasz Felix

3c  Jakub Kapejewski

4a  Oskar Wieliczko

4b  Filip Słończyński

4c  Jakub Graczykowski

5a   Cezary Bobkowski

5b  Jan Zapolski-Downar

5c   Robert Mazur

6a  Mateusz Matuszewski

6b  Mateusz Fera

Warto dodać, że każda inicjatywa Samorządu Uczniowskiego wymaga pomocy finansowej i nie tylko. Dlatego Zarząd Samorządu wraz z opiekunami pragnie serdecznie podziękować Radzie Rodziców, Państwu Gorczyńskim oraz Państwu Maślankom za bezinteresowne wsparcie w postaci nagród dla chłopców.  Podziękowanie płynie również w kierunku pana Witolda Mirkowskiego, który sprawował pieczę nad sprzętem podczas dyskoteki oraz nauczycieli dyżurujących: pani Lidii Baźmierowskiej, pani Jolanty Głodnickiej, pani Jolanty Bujwid i pani Justyny Lewalskiej. Dziękujemy! 

oprac. M.Pozorska

 

p