Pasowanie na ucznia

13 rześnia 2012 roku zapamiętają wszystkie świeżo pasowane pierwszaki. Tego dnia emocje sięgnęły zenitu. Podekscytowani byli nie tylko mali uczniowie, ale również ich zatroskani rodzice. Dyrektor szkoły, pan Mirosław Boniecki gigantycznym długopisem dotykał prawego ramienia każdego ucznia klasy pierwszej, wygłaszając przy tym podniosłą formułę: "Mianuję Ciebie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku". Oj, błyskały flesze, błyskały! Przecież każda mamusia i tatuś pragnie uwiecznić tak doniosłą chwilę, kiedy to ich pociechy odłożą lalki i samochody na półkę, by wypełniać obowiązki szkolne.

Witamy Was serdecznie, Drogie Pierwszaki w gronie naszej społeczności szkolnej. Życzymy Wam wielu sukcesów, aby wszystkie dni spędzone w naszej szkole przynosiły owoce w postaci bardzo dobrych wyników w nauce.

oprac. Monika Pozorska