foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Lekcja ekonomii

 

              24 października  klasa 1b uczestniczyła w lekcji ekonomii.

Tak, nie mylicie się  – w lekcji ekonomii. Przygotowali i przeprowadzili te zajęcia trzej chłopcy z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego - Dominik, Kamil i  Karol. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem p. Agnieszki Predygier,  mamy naszego kolegi  z klasy – Wiktora, która jest promotorem tego programu.  Rozmawialiśmy i bawiliśmy się w oszczędzanie. Wiemy już, że każdy grosik jest ważny. Zrozumieliśmy ile pracy trzeba włożyć, aby starczyło  naszym rodzicom pieniędzy na przybory szkolne, słodycze czy zabawki.

             Cieszymy się i  jednocześnie gratulujemy naszym starszym kolegom  zakwalifikowania  się do drugiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu „Gimnazjalne potyczki” w ramach programu „Ekonomia na co dzień”.

                                                                                                                     uczniowie kl.1b