Odkryliśmy nowe talenty!

Tradycyjne, z okazji  Dnia Wiosny Samorząd Uczniowski zorganizował bardzo lubianą przez całą społeczność szkolną imprezę "Twój Talent". Tego dnia przychodzą do szkoły "Kangur" i "Kangurek" czyli uczniowie piszą konkurs matematyczny, następnie rozpoczyna się dobra zabawa. W tym roku uczniowie zaprezentowali swoje talenty na bardzo wysokim poziomie. Gra na instrumentach, taniec i śpiew królowały na parkiecie.

Jury w składzie: Dominika Grenda, Małgorzata Mirkowska, Małgorzata Czajkowska, ogłosiło werdykt:

Grand Prix w klasach 0-III powędrowało do Macieja Graczykowskiego z kl. 3c (gra na trąbce), natomiast w klasach IV-VI do Zuzi Świątek z kl. Id oraz Natalii Witek, Oliwii Brytan, Amelii Laskowska, Oli Wohlert, Julii Więckiewicz z kl 5a (taniec). Nagody otrzymali: Jakub Graczykowski, który zagrał na akordeonie, Wiktoria Tuńska, Klaudia Laskowska, Sara Duma, Gabrysia Kuczyńska, Klaudia Zawodzińska, JakubSzczepański, Konstancja Burzyńska z tańcem "Chocolate" oraz Zuzia Ciok, Zuzia Łopata, Hubert Łopata, Adam Świątek, którzy zatańczyli  "polkę warszawską". Wyróznienie zdobył uczeń klasy I c - Robert Łagidze, który zachwycił Jury swoją grą na keybordzie.

Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę w dobrym towarzystwie.