Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/zycie2014_15/42

Wyróżnienie dla zespołu "Kucharze z pazurem"

Zapewne wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły pamiętają głosowanie na najlepszy film w konkursie "Tersco dla szkół" pod hasłem "Kulinarni odkrywcy". Otóż nasza drużyna "Kucharzy z pazurem" zdobyła wyróżnienie!!! Grupą opiekowały się pani Katarzyna Prusiecka i pani Monika Pozorska, które bardzo cieszą się z sukcesu, gdyż ciężka praca całej drużyny została zwieńczona nagrodami indywidualnymi dla całego zespołu w składzie:

Aleksandra Pozorska, Gabriela Kuczyńska, Weronika Marchlewska, Emilia Pozorska, Michalina Dawidziak, Oliwia Harasim, Ewa Guzow, Adriana Markowicz, Zofia Moździerz, Anita Kuczek, Martyna Włodarczyk, Zuzanna Ciok, Nikola Mikołajczyk, Monika Paduszek, Jakub Graczykowski, Marek Grabowski.

Bardzo dziękujemy za pomoc w nagrywaniu filmu Pani Jolancie Głodnickiej i zespołowi tanecznemu "Perełki". Podziękowania kierujemy także w stronę rodziców dzieci z zespołu tanecznego "Perełki" oraz rodziców uczniów - "Kucharzy z pazurem", którzy przywieźli dzieci do Tesco i cierpliwie czekali, aż skończy się nagrywanie.

Opiekunki Zespołu pragną również podziękować wszystkim nauczycielom, którzy poświęcili swój wolny czas i aktywnie pracowali na rzecz "Kucharzy z pazurem", a w szczególności: pani Katarzynie Mazurkiewicz, pani Barbarze Wyczółkowskiej, pani Małgorzecie Mirkowskiej oraz Pani Jolancie Głodnickiej.

Podziękowania płyną również w kierunku Pana Dyrektora SP8 Malbork, dzięki któremu grupa mogła pojechać na Galę Finałową Konkursu do Gdyni.

Dziękujemy także członkom Samorządu Uczniowskiego, którzy wspierali Zespół podczas pracy nad wyzwaniami specjalnymi.

Słowo "dziękuję" należy również skierować w stronę małych kucharzy za wsólpracę, dyscyplinę, poczucie humoru i wsparcie opiekunek. Wspólna praca przyniosła nie tylko nagrodę, satysfakcję, ale również wspomnienie w postaci filmowej laurki z lat dziecinnych.

Sukces "Kucharzy z pazurem" to sukces całej wspólnoty szkolnej, dlatego wszystkim osobom wspierającym zespół jesteśmy bardzo wdzięczni i składamy wielkie podziękowania.

Monika Pozorska, Katarzyna Prusiecka

{gallery}zycie2014_15/42{/gallery}