foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Na sportowo, bo to wesoło i zdrowo!

…..a także kolorowo!

                                      

                  1 czerwca w naszej szkole DZIECIAKI z klas 0-3 obchodziły swoje święto. Wszyscy zebrali się na boisku w radosnym nastroju. Słoneczko świeciło jasno, a dzieci w kolorowych koszulkach wyglądały jak wysypane z paczki „m&msy” . Po chwili rozpoczęła się zabawa na świeżym powietrzu. Uczniowie grali w „Dwa ognie”, rozgrywali kolejne mecze, biegali, rzucali  piłką( się na trawę  teżJ) robili uniki,  rywalizowali o zwycięstwo w swoich kategoriach wiekowych. Na zakończenie odczytano wyniki, wręczono pamiątkowe dyplomy i cukiereczki ( tym razem brązowe J).

 

                                                                                                                      Oprac. Aleksandra Węgrecka