foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku
Nasi uczniowie w "Experymencie"
10.06.2015 r. klasa 3 a odwiedziła Centrum Edukacji EXPERYMENT w Gdyni. Atrakcji i radości było wiele. Każdy mógł zaobserwować zjawiska, o których do tej pory tylko słyszał w mediach i nie zawsze mógł ich bezpośrednio doświadczyć. Podczas zwiedzania wystawy interaktywnej można było samodzielnie wywołać fale tsunami, wytworzyć prąd, czy sprawdzić silę swojego głosu- w decybelach. 
Po zwiedzeniu wystawy uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych pt. "Pan Kulka i wiejskie zwierzęta", podczas których nazywali wiejskie zwierzęta, rozpoznawali gatunki zbóż oraz dowiadywali się, jakie produkty pochodzą od jakich zwierząt? 
Wycieczka była udana oraz bardzo pouczająca.      
                                                                                                                    Opracowała: A.Sobuś