foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

XV POWIATOWY KONKURS AMATORSKICH ZESPOŁÓW TEATRALNYCH- 

 „Książka w życiu pomaga, z książki płynie odwaga”.

 

24 listopada 2016 r.  zespół teatralny „SILOE” prezentował swoje umiejętnościw konkursie teatralnym zorganizowanym przez SP2 oraz Policję z Malborka. Pracowaliśmy nad spektaklem „Książkowice”, w którym motywem przewodnim był wiersz Juliana Tuwima- „Lokomotywa”. Do tej klasyki dołączyliśmy parafrazy wierszy współczesnych autorów. Całość spektaklu oprawiliśmy scenicznymi dekoracjami i multimedialną prezentacją. Nie obyło się bez długich i żmudnych prób oraz scenicznej tremy.  Zdobyliśmy 4. miejsce w swojej kategorii wiekowej. Dziękujemy p. Katarzynie Prusieckiej oraz p. Małgorzacie Mirkowskiej za pomoc w przygotowaniu elementów scenografii i prezentacji multimedialnej.

 

„  KSIĄŻKOWICE ”

 

 OBSADA

1.Dróżnik- Golec Jakub

2.Podróżny- Groszkowska Alicja

3.Podróżny- Światek Zuzanna

4.Podróżny- Ciok Zofia

5.Podróżny- Mrozińska Oliwia

6.Podróżny- Grochowska Nela

7. Podróżny - Sotnik Amelia

8.Podróżny- Wohlert Jan

9.Sikorka- Neumann Aleksandra

10.Kruk- Kakowski Jakub

11.Myszka- Szyszkowska Zuzanna

12.Myszka- Jabłońska Agnieszka

13.Myszka- Hauer Oliwia

14.Świnka- Kwas Anastazja

15.Prosiaczek- Szarmach Wiktor

 

Fotografia: Iwona Wohlert

 

 

                                                                                                       Opiekun grupy- Aleksandra Węgrecka