Wielka  FABRYKA Elfów

Dzień 19 grudnia  klasie 3b upłynął w świątecznym klimacie!  Dzieci bawiły się w Wielkiej Fabryce Elfów w Gdańsku.

Elfy na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadziły najmłodszych po zakamarkach Wielkie Fabryki. Nie tylko wzięły udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogły Elfom stworzyć eliksir. Był  on niezbędny, aby przygotować się do Świąt  i dostarczyć prezenty do każdego dziecka na świecie. Aby skomponować eliksir goście Fabryki musieli odwiedzić 10 punktów z atrakcjami. Na dzieci czekały aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne w laboratorium chemicznym. Ostatnim punktem wizyty w Fabryce było niezapomniane  spotkaniem ze Świętym Mikołajem.

oprac. M. Wielgosz