foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Tydzień Promocji Zdrowia

23X-27X 2017r.

Za nami kolorowy, smaczny, a przede wszystkim zdrowo spędzony tydzień. Od poniedziałku do piątku w szkole odbyło się wiele akcji promujących zdrowe odżywianie. W klasach I-III uczniowie przygotowali zdrowe drugie śniadanie, które potem za smakiem zjedli. Podczas wspólnego posiłku kanapki, twarożki i rumiane jabłuszka smakowały jeszce lepiej. W szkole cały tydzień miały miejsce różne ciekawe wydarzenia takie jak:

  • układanie dywanu owocowo-warzywnego
  • spotkanie z technologiem żywienia
  • warzywa i owoce w literaturze i piosence
  • owocowe spotkanie grupy wiekowej kl.I-III w świetlicy szkolnej
  • moda warzywno-owocowa.

Wszyscy uczniowie wzięli udział w apelu grup wiekowych o tematyce związanej z hasłem tygodnia.

Tydzień promocji zdrowia zakończyły rozgrywki w "Owocogrę".