foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

 

Na zbliżające się Święta
pragniemy złożyć życzenia
przeżywania Bożego
Narodzenia w zdrowiu, radości
i ciepłej rodzinnej atmosferze.
Kolejny zaś rok niech będzie
czasem pokoju oraz realizacji
osobistych zamierzeń.

 

Jasełka w świetlicy

19 grudnia odbyło się spotkanie świąteczne, podczas którego uczniowie świetlicy szkolnej zaprezentowali jasełka pt. "Maleńka Miłość". Mali aktorzy w składzie:Gabriela Teska, Adam Król, Aleksandra Kalinowska, Alicja Mroczek, Agata Kussowska, Julia Staniec, Wojciech Sokołowski,  Michał Holke, Wojciech Żelazko, Kacper Słomiński, Mikołaj Słomiński, Wojciech Molenda, Weronika Ryńska, Lilia Lipińska, Gabriela Olszewska pod okiem p. Katarzyny Skrzypek przez 4 tygodnie pilnie przygotowywali swój świąteczny program. Występ udał się doskonale, a brawom nie było końca. Po przedstawieniu był czas na słodki poczęstunek, słuchanie kolęd, rozmowy. Wspólnie spędzony czas doskonale zintegrował rodziców, uczniów oraz nauczycieli. To było bardzo miłe popołudnie.