Informujemy, że komisja rekrutacyjna po rozpatrzeniu wniosków zakwalifikowała dzieci do opieki w świetlicy. Lista dzieci dostępna w szkole.

MAMY DZIEŃ TATY I MAMY!!!

Moja mama jest kreatywna”, bo potrafi z kartonu zrobić domek dla swoich córek.”

„Moja mama jest słoneczna, bo zawsze otwiera przede mną serce.”

„Moja mama jest ciepła, bo nie ma dnia bez buziaka.”

„Mój tata jest mądry, bo pomaga siostrze rozwiązywać trudne zadania.”

Temu podobne miłe określenia padały z ust dzieci, które odpowiadały na pytanie „Jaka jest Twoja mama? Jaki jest Twój tata?

Dzieci kochają i szanują swoich Rodziców i dlatego 13 czerwca 2018 r. chciały uczcić ich święto wierszem i piosenką. Szkolne koło teatralne „SILOE” wystawiło także etiudę sceniczną- „Najpiękniejsza”, nawiązującą do tego tematu. Nad całością czuwały organizatorki uroczystości – panie: Głodnicka Jolanta, Wilk Paulina i Węgrecka Aleksandra oraz wychowawcy, pod okiem, których dzieci przygotowywały się do występów.

Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze i co najważniejsze to był  NASZ CZAS, spędzony wspólnie i nikt nam tego nie odbierze. Oby jak najwięcej takich chwil !!!

oprac. A. Węgrecka