foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku
Dni otwarte dla ósmoklasistów
 
W dniach 14, 17 i 22 maja uczniowie klas ósmych uczestniczyli w dniach otwartych w Liceum Ogólnokształcącym nr 1, Liceum Ogólnokształcącym nr 2 i Zespole Szkół nr 3 w Malborku.
Młodzież miała możliwość uzyskania informacji o kierunkach kształcenia proponowanych w roku szkolnym 2019/2020 oraz poznania szkół poprzez prezentacje, quizy i gry. Uczniowie uczestniczyli w pokazach doświadczeń, poczęstunkach i
pokazie kuchni molekularnej, quizach językowych i zajęciach na sali gimnastycznej, podczas których bawili się przy tańcu zwanym „Belgijką”.
 
Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, na której można było wylosować gadżety takie jak kubki z logo liceum nr 2, notesy, itp. Można było spróbować swoich sił w turnieju gier komputerowych i tematycznym escape roomie. Mamy nadzieję, że odwiedziny w szkołach pomogą uczniom wybrać dalszą ścieżkę kształcenia.