Szkoła Podstawowa NR 8

im. Mikołaja Kopernika w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
 Rok szkolny 1998/1999

 

Klasa  VIII A
  1. Botkowski Mateusz
  2. Buczak Agnieszka
  3. Cybulska Magdalena
  4. Czajkowski Michał
  5. Dolatta Paulina
  6. Galicki Adam
  7. Ilasz Anna
  8. Jesionowski Remigiusz
  9. Kamrowski Kamil
  10. Kosmala Łukasz
  11. Langowski Robert
  12. Mach Daniel
  13. Murawski Piotr
  14. Olak Ewa
  15. Orzęcki Rafał
  16. Parniewicz Szymon
  17. Potocka Aleksandra
  18. Radomska Malgorzata
  19. Sałek Alina
  20. Stodulski Łukasz
  21. Sydoruk Marta
  22. Szafran Patryk
  23. Zieliński Michał
Klasa VIII B
  1. Barwińska Marta
  2. Bielawski Łukasz
  3. Drzewiecka Małgorzata
  4. Dzwolak Michał
  5. Fandrejewska Justyna
  6. Głąb Bartosz
  7. Gontarz Katarzyna
  8. Jandzińska Monika
  9. Knitter Sebastian
  10. Kowalczykiewicz Mariola
  11. Łuczak Kamil
  12. Mazurkiewicz Kamila
  13. Młodzianowska Joanna
  14. Murawski Krzysztof
  15. Nędza Małgorzata
  16. Nowak Magdalena
  17. Nowak Marcin
  18. Olechwir Mateusz
  19. Orbik Artur
  20. Sosnowska Ewa
  21. Szuder Wojciech
  22. Tymoszuk Elwira
  23. Woszak Władysław
Klasa  VIII C
  1. Barska Patrycja
  2. Bielec Wojciech
  3. Błaszczykiewicz Łukasz
  4. Bronikowski Krzysztof
  5. Bugowski Damian
  6. Celtner Dariusz
  7. Drapała Justyna
  8. Kochanna Monika
  9. Konicz Dorota
  10. Kowalczuk Arkadiusz
  11. Kozioł Krzysztof
  12. Maślińska Katarzyna
  13. Maśliński Sylwester
  14. Michel Marcin
  15. Naruszewicz Łukasz
  16. Maliszewski Łukasz
  17. Niedziułka Adam
  18. Nisiewicz Beata
  19. Orepuk Dorota
  20. Podlaski Krzysztof
  21. Rudnik Bogdan
  22. Wołowiec Kamila
  23. Schygeries Magdalena
Klasa  VIII D 
  1. Andruszko Blanka
  2. Bednarska Marta
  3. Borowska Beata
  4. Bujwid Paweł
  5. Cichończyk Agnieszka
  6. Godlewski Marcin
  7. Kępka Aleksandra
  8. Kocięda Dawid
  9. Konefał Rafał
  10. Kosak Bartosz
  11. Kotaś Magdalena
  12. Majka Łukasz
  13. Muzalewski Rafał
  14. Prejs Mariusz
  15. Rybak Łukasz
  16. Słoniec Karolina
  17. Sudenis Patrycja
  18. Suski Kamil
  19. Szafoni Oskar
  20. Szlendak Tomasz
  21. Ziemnicka Beata
  22. Kawka Aleksandra
Klasa  VIII E
  1. Berendt Beata
  2. Berendt Paweł
  3. Biernat Tomasz
  4. Chamula Magdalena
  5. Gąsiorowska Agata
  6. Izdebska Milena
  7. Jabłońska Sylwia
  8. Kalinowska Małgorzata
  9. Kauffmann Marlena
  10. Kopko Marek
  11. Ligman Anna
  12. Milanowski Bartosz
  13. Napierała Katarzyna
  14. Pawluczyk Paulina
  15. Przedziński Krzysztof
  16. Rybińska Aleksandra
  17. Sochańska Anna
  18. Stachowska Patrycja
  19. Szulc Marcin
  20. Wegrzynowski Grzegorz
  21. Majewski Krzysztof
  22. Borowski Krzysztof
Klasa  VIII F
  1. Brzozowska Anna
  2. Czajka Bartosz
  3. Derecki Jakub
  4. Dziwosz Paweł
  5. Gajecka Aleksandra
  6. Grzymałła Arkadiusz
  7. Heimowska Beata
  8. Honory Łukasz
  9. Kałużna Anna
  10. Karwasz Marcin
  11. Klein Tadeusz
  12. Kobus Bartosz
  13. Kopacka Aleksandra
  14. Krawczyk Małgorzata
  15. Kwolek Karolina
  16. Lampkowski Maciej
  17. Malinowski Adam
  18. Nogalska Anna
  19. Nowak Marcin
  20. Politowska Joanna
  21. Szatybełko Aleksandra
  22. Szmudanowski Krzysztof
  23. Zdrojewska Elżbieta
  24. Zielińska Emilia
  25. Żaczek Patrycja
Klasa  VI  A
  1. Aleksandrowicz Patryk
  2. Ananiew Agnieszka
  3. Bagińska Karolina
  4. Bojcun Joanna
  5. Cybulska Dorota
  6. Dziura Sylwia
  7. Gałeczka Tomasz
  8. Hoffman Agata
  9. Ilasz Paweł
  10. Jasek Dariusz
  11. Jurewicz Mateusz
  12. Kauffmann Monika
  13. Konieczny Paweł
  14. Kowalewska Katarzyna
  15. Lisiecki Krzysztof
  16. Malec Karol
  17. Maleńczyk Katarzyna
  18. Maleńczyk Krzysztof
  19. Orzęcki Andrzej
  20. Pazdyka Monika
  21. Pietrzak Szymon
  22. Sikacki Paweł
  23. Stękała Paweł
  24. Szczegulew Dagmara
  25. Szeliga Tomasz
  26. Węgrzynowska Katarzyna
  27. Zybko Michał
Klasa  VI  b
  1. Błochowicz Tomasz
  2. Dróżdż Karolina
  3. Guze Natalia
  4. Iwicka Marta
  5. Jakubczak Adam
  6. Kaliński Bartosz
  7. Kłoss Rafał
  8. Konefał Maciej
  9. Litka Karol
  10. Murawska Marzena
  11. Mystek Artur
  12. Nowacki Mateusz
  13. Panek Anna
  14. Pankowska Malwina
  15. Pater Małgorzata
  16. Piętka Tomasz
  17. Postrach Błażej
  18. Praciak Jakub
  19. Sobotka Jacek
  20. Sosińska Gabriela
  21. Sosnowski Krzysztof
  22. Śmiertka Adrianna
  23. Temrowski Paweł
  24. Tryba Lidia
  25. Waliszewska Olga
  26. Wietrzykowska Karolina
  27. Wiśniewska Karolina
  28. Żołdak Patryk

 
Klasa  VI  c
  1. Chamula Przemysław
  2. Fido Kamil
  3. Jabłońska Justyna
  4. Jankowski Tomasz
  5. Kamińska Monika
  6. Kostkowska Emilia
  7. Ligman Paweł
  8. Łukaszewski Łukasz
  9. Mazur Rafał
  10. Paluchowski Łukasz
  11. Raburska Elżbieta
  12. Rudnik Małgorzata
  13. Szubert Dorota
  14. Świerczyński Rafał
  15. Wolak Krystian

 

  Klasa  VI D
  1. Cierpiałowska Karolina
  2. Chęć Jarosław
  3. Głowacka Alicja
  4. Ignaczak Joanna
  5. Kopias Katarzyna
  6. Kulpanowska Natalia
  7. Lewków Michał
  8. Meier Sebastian
  9. Mrozińska Monika
  10. Pacanowska Karolina
  11. Preuss Łukasz
  12. Prokopowicz Jarosław
  13. Reikowska Dorota
  14. Staniszewski Krzysztof
  15. Tytek Milena
  16. Wesołowska Edyta
  17. Wiąckiewicz Katarzyna
  18. Wiśniewska Marta