foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
 Rok szkolny 1997/1998 

 

Klasa  VIII A
  1. Antoniewicz Szymon
  2. Błochowicz Paulina
  3. Chabski Marcin
  4. Chanas Aleksandra
  5. Chojnacki Jarosław
  6. Chojnacki Roman
  7. Elko Małgorzata
  8. Gajecki Piotr
  9. Gordon Kordian
  10. Jasek Adam
  11. Koziura Aleksandra
  12. Krawczyk Angelika
  13. Krzemińska Karolina
  14. Kurzawińska Agnieszka
  15. Leszczyński Cezary
  16. Likierska Anna
  17. Lubera Bartosz
  18. Mielnik Marcin
  19. Mowiński Piotr
  20. Papaj Tomasz
  21. Pawlikowska Edyta
  22. Podgórski Artur
  23. Ronkowski Tomasz
  24. Skulich Anna
  25. Skupień Anna
  26. Soja Aleksandra
  27. Wiśniewska Małgorzata
  28. Zduniak Piotr
  29. Zubek Tomasz
  30. Żmijewska Agnieszka

 

 

Klasa VIII B
  1. Brzezińska Anna
  2. Chrzanowska Karolina
  3. Cyran Małgorzata
  4. Ganczewski marcin
  5. Garczewska Beata
  6. Gawiński Jakub
  7. Głos Joanna
  8. Głos Łukasz
  9. Gnacińska Krystyna
  10. Godlewski Łukasz
  11. Hoog Marzena
  12. Jakubiak Piotr
  13. Jankiewicz Kamila
  14. Jankiewicz Rafał
  15. Jarońska Katarzyna
  16. Kania Maria
  17. Kostka Katarzyna
  18. kozlowski Daniel
  19. Meller Elżbieta
  20. Nakielny Jaroslaw
  21. Orłowska Anna
  22. Ostrowski Grzegorz
  23. Otulak Dariusz
  24. Stadnik Sławomir
  25. Szymańska Bożena
  26. Świerczyński Robert
  27. Warpas Karolina
  28. Żelazo Bartłomiej
  29. Wiosna Piotr

 

Klasa  VIII C

  1. Bajek Joanna
  2. Charkiewicz Marta
  3. Fabiś Sławomir
  4. Głowacki Karol
  5. Jakubiak Paweł
  6. Keller Maja
  7. Kosecki Sławomir
  8. kowarzyk Marta
  9. Kuźmicz Rafał
  10. Matejuk Marcin
  11. Mioduchowska Katarzyna
  12. Niecikowski Grzegorz
  13. Niezgódka Michał
  14. Okoń Karolina
  15. Preiss Wojciech
  16. Rychlak Małgorzta
  17. Rykała Barbara
  18. Samuła Krzysztof
  19. Stępień Iwona
  20. Szamocki Michał
  21. Szczepański Dominik
  22. Sztyber Daniel
  23. Szubert Tomasz
  24. Wohlert Dorota
  25. Zając Bartłomiej
Klasa  VIII D
  1. Chat Paweł
  2. Cybulski Karol
  3. Czajkowski Karol
  4. Dziedzic Sebastian
  5. Gąsiorowski Patryk
  6. Gliński Mariusz
  7. Jarząbek Alicja
  8. Jędrzejewski Łukasz
  9. Jucewicz Marta
  10. Kotowska Małgorzata
  11. Król Michał
  12. Orzechowska Weronika
  13. Pałyska Paweł
  14. Raczkowska Magdalena
  15. Podsiadłowski Dariusz
  16. Sarwas Paweł
  17. Sikora Emilia
  18. Skowrońska Marta
  19. Sroka Justyna
  20. Szostkowska Iwona
  21. Szpajer Iwona
  22. Wiśniewska Beata
  23. Wolak Nina
  24. Woszak Wioletta
  25. Bernaś Kamil
Klasa  VIII E

 

  1. Aniołowski Sławomir
  2. Bajda Monika
  3. Barbarewicz Przemysław
  4. Barbarewicz Waldemar
  5. Bronowski Krzysztof
  6. Borzechowski Krzysztof
  7. Chorzępa Marcin
  8. Deka Justyna
  9. Gliwińska Anita
  10. Gońciarz Grzegorz
  11. Karasiński Paweł
  12. Kotecki Daniel
  13. Kowalewski Łukasz
  14. Krasnodębski Kamil
  15. Kukliński Piotr
  16. Latek Joanna
  17. Matczak Paulina
  18. Orzeł Karolina
  19. Panter Renata
  20. Patalon Krzysztof
  21. Podsiadłowski Leszek
  22. Pokojska Agata
  23. Stękała Agnieszka
  24. Świątek Maciej
  25. Świerszcz Anna
  26. Tytz Łukasz
  27. Wach Karolina
  28. Żądłowski Adam
Klasa  VIII F
  1. Bańska Jolanta
  2. Błądek Monika
  3. Czerwiński Rafał
  4. Gajc Magdalena
  5. Gawłowski Adrian
  6. Jeż Grzegorz
  7. Korzeniowski Grzegorz
  8. Krzemińska Dorota
  9. Kwolek Kacper
  10. Mossakowska Marta
  11. Patrzałek Michalina
  12. Pomianowski Michał
  13. Rogóż Marta
  14. Sinicka Emilia
  15. Sprengel Anna
  16. Szafran Dorota
  17. Szczepański Krzysztof
  18. Szczodrowska Ewa
  19. Wesołowska Dorota
  20. Wojdak Anna
  21. Zabrocki Rafał

Cholewiński Mariusz

Giedyk Janusz

Janus Wojciech

Karabiniewicz Krzysztof

Kuta Piotr

Lewandowski Dariusz

Skopczyński Ryszard