foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
 Rok szkolny 1999/2000

 

Klasa  VIII A
  1. Barwińska Angelika
  2. Blednicki Łukasz
  3. Dąbrowski Bartosz
  4. Gałeczka Anna
  5. Gołędowska Justyna
  6. Izbicki Sebastian
  7. Jakubczak Jakub
  8. Janiszewski Krzysztof
  9. Kalisz Joanna
  10. Klein Krzysztof
  11. Kopczyńska Beata
  12. Kowalski Piotr
  13. Matczak Robert
  14. Maliszewski Bartłomiej
  15. Milarska Patrycja
  16. Nakielna Mariola
  17. Oleksy Justyna
  18. Płatek Miłosz
  19. Postrach Ewelina
  20. Pustułka Ewelina
  21. Rogóż Magdalena
  22. Skowera Arkadiusz
  23. Statkiewicz paulina
  24. Szamocka Karolina
  25. Wdowiak Maciej
  26. Wierucki Piotr
  27. Zaworska Katarzyna
  28. Kawka Kamil
Klasa VIII B
  1. Adamski Robert
  2. Chabska Katarzyna
  3. Czerwińska Monika
  4. Gajewski Damian
  5. Chaberska Karolina
  6. Jackowska Agnieszka
  7. Jaroński Tomasz
  8. Komorowski Fabian
  9. Krawczyk Sebastian
  10. Kruszewska Joanna
  11. Kurzawiński Jacek
  12. Lipka Justyna
  13. Magiera Jarosław
  14. Modzelewski Paweł
  15. Niedzielska Ewa
  16. Nowak Katarzyna
  17. Osuchowska Monika
  18. Pawluczyk Rafał
  19. Piasecki Kamil
  20. Pietrzak Tomasz
  21. Podlasiński Grzegorz
  22. Rybińska Joanna
  23. Skibicka Agnieszka
  24. Sosnowski Karol
  25. Szuder Katarzyna
  26. Szyca Agnieszka
  27. Tomkowiak Adrianna
  28. Wardecka Alicja
  29. Wendowska Katarzyna
Klasa  VIII C
  1. Amernik Anna
  2. Bronikowska Emilia
  3. Chanas Monika
  4. Cymański Tomasz
  5. Dąbrowski Patryk
  6. Gaweł Agnieszka
  7. Gawłowska Natalia
  8. Kondratiuk Monika
  9. Kotłowski Marcin
  10. Krawczyk Maciej
  11. Kuziemkowska Lidia
  12. Malinowski Roman
  13. Murawska Kamila
  14. Nakielski Tomasz
  15. Piędziak Krzysztof
  16. Piórkowska Kamila
  17. Rybicki Marcin
  18. Siwicka Agnieszka
  19. Solecki Damian
  20. Stadnik Anna
  21. Stadnik Olga
  22. Sudenis Aleksandra
  23. Szałach Krzysztof
  24. Sznaze Damian
  25. Szuder Grzegorz
  26. Szymański Jarosław
  27. Wdowiak Łukasz
  28. Ziemnicki Michał

 

Klasa  VIII D 
  1. Barbarewicz Andrzej
  2. Barbarewicz Marek
  3. Barwińska Martyna
  4. Bronowska Joanna
  5. Froberg Joanna
  6. Klimas Marta
  7. Ligman Janusz
  8. Murawska Katarzyna
  9. Olszewska Ilona
  10. Paluchowski Andrzej
  11. Popławska Kamila
  12. Pytlarczyk Angelika
  13. Sznaze Kamila
  14. Temrowska Anna
  15. Wielgosz Elżbieta
  16. Zduńczuk Daniel
  17. Zupka Daniel
  18. Cybulski Daniel
Klasa  VI A
  1. Botkowska Magdalena
  2. Bohdanowicz Edyta
  3. Czajkowska Katarzyna
  4. Galicki Rafał
  5. Gatelis Marcin
  6. Gładziuk Ewa
  7. Godlewska Aleksandra
  8. Gorzejewski Maciej
  9. Gwara Marek
  10. Janczewska Agata
  11. Jasińska Dorota
  12. Kasprzyk Karolina
  13. Klaczyński Robert
  14. Kochalska Karolina
  15. Kotowska Alicja
  16. Krawczyk Tomasz
  17. Kubicki Jacek
  18. Kwiatkowski Jarosław
  19. Ostrowski Łukasz
  20. Pawłowski Arkadiusz
  21. Piasecka Monika
  22. Rybińska Anna
  23. Sobczak Monika
  24. Sosnowska Agnieszka
  25. Statkiewicz Celina
  26. Szczepański Dariusz
  27. Uniatowska Daria
  28. Warachewicz Monika
  29. Wieczorek Maciej
  30. Wilk Sebastian
  31. Zaworska Beata

 

Klasa  VI B
  1. Fido Karol
  2. Frol Kamila
  3. Gnacińska Katarzyna
  4. Grochowski Grzegorz
  5. Kołodziej Katarzyna
  6. Konicz Ariel
  7. Kotaś Krzysztof
  8. Majcher Michał
  9. Popławski Piotr
  10. Raburski Jan
  11. Samborski Damian
  12. Szarmach Alicja
  13. Witerski Michał
  14. Zieliński Mariusz
  15. Folta Radosław
Klasa  VI  C
  1. Błaszczykiewicz Natalia
  2. Barancewicz Adam
  3. Cylka Ewelina
  4. Drom Joanna
  5. Hoffman Jacek
  6. Gilarowski Bartosz
  7. Karasińska Ewelina
  8. Kenigsman Aleksandra
  9. Konrad Małgorzata
  10. Kościesza Arkadiusz
  11. Krupka Radosław
  12. Kuchenbecker Krzysztof
  13. Lepczak Michał
  14. Lipecki Arkadiusz
  15. Łuczak Przemysław
  16. Maleńczyk Małgorzata
  17. Maślanka Paulina
  18. podlaski Łukasz
  19. Podolska Martyna
  20. Radecka Ilona
  21. Serkowska Katarzyna
  22. Schygeries Piotr
  23. Słomska Daria
  24. Spychalska Natalia
  25. Sus Paweł
  26. Trzciński Maciej
  27. Urban Agata
  28. Wróblewska Emilia
  29.  Zdanowski Piotr