foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku

Rok szkolny 1967/1968

Klasa  VIII A

  1. Babińska Teresa
  2. Bylica Teresa
  3. Czerwiński Zbigniew
  4. Daszkowska Danuta
  5. Dominik Andrzej
  6. Drabik Bogusława
  7. Frątczak Zdzisław
  8. Kamaszewski Krzysztof
  9. Kamiński Stanisław
  10. Kuchta Czesław
  11. Kusowska Elżbieta
  12. Mańkowska Grażyna
  13. Nawrocki Krzysztof
  14. Olszewska Helga
  15. Olszewski Edward
  16. Pluta Jan
  17. Przybysz Zbigniew
  18. Rezmer Grażyna
  19. Siuda Jolanta
  20. Smoliński Jan
  21. Stawicka Krystyna
  22. Stosik Jolanta
  23. Świątek Jerzy
  24. Tańska Bożena
  25. Tybuś Andrzej
  26. Viscouti Wiesława
  27. Werdyn Elżbieta
  28. Wojciechowski Kazimierz
  29. Zadrejkowski Jacenty
  30. Zasada Henryk
  31. Rudnicka Barbara
  32. Klossowska Bożena
  33. Kłossowska Maria

 

Klasa VIII B

  1. Czyżnikiewicz Jadwiga
  2. Dajnowski Jerzy
  3. Deis Elżbieta
  4. Dombek Wojciech
  5. Gienc Ewa
  6. Iwanicka Maria
  7. Jankowski Wacław
  8. Jędrzejczak Czesława
  9. Kasprzyk Grażyna
  10. Kazimierczyk  Czesław
  11. Kolasa Gerard
  12. Kaszczuk Mariusz
  13. Kowalewski Andrzej
  14. Kulig Marek
  15. Kutkiewicz Barbara
  16. Landowska Regina
  17. Marciniak Andrzej
  18. Menge Grażyna
  19. Nadolski Tadeusz
  20.  Noiński Waldemar
  21. Rawdanik Ewa
  22. Seile Władysław
  23. Siekierski Leszek
  24. Siemiątkowska Bożena
  25. Skibicka Elwira
  26. Smażych Tadeusz
  27. Sokołowski Waldemar
  28. Suchacka Ewa
  29. Ulatowska Barbara
  30. Ułas Stanisław
  31. Zamojska Krystyna
  32. Zamkowska Teresa
  33. Werkowska Czesława

Klasa VIII C

  1. Cybulska Grażyna
  2. Czubak Jerzy
  3. Fifagromicz Grażyna
  4. Hertel Barbara
  5. Hojan Tadeusz
  6. Jackowska Jadwiga
  7. Kempiński Zdzisław
  8. Kochaniak Andrzej
  9. Konapka Dariusz
  10. Kitajewska Anna
  11. Krupka Wiesław
  12. Kuczmarska Grażyna
  13. Michałkiewicz Kazimierz
  14. Niesłuchowska Barbara
  15. Osiński Wiesław
  16. Pawłowska Ewa
  17. Pokojska Danuta
  18. Pietrzak Janusz
  19. Radomski Janusz
  20. Sobolak Krystyna
  21. Sosiński Sławomir
  22. Smyk Regina
  23. Spychała Roman
  24. Szałkowski tadeusz
  25. Truszczyńska Bożena
  26. Wilczarska Ewa
  27. Włodarz Urszula
  28. Witerski Janusz
  29. Wróbel Kamila
  30. Zawadzińska Lidia
  31. Zieman Jerzy
  32. Durzyński Krzysztof