foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku

Rok szkolny 1969/1970

Klasa  VIII A

  1. Barwińska Wiesława
  2. Bosiak Irena
  3. Damsz Ewa
  4. Dąbrowska Wiesława Grażyna
  5. Izbicka Elżbieta
  6. Kluk Halina
  7. Kowalewski Ryszard Henryk
  8. Kozaczek Tomasz
  9. Król Teresa
  10. Kupiński Zbigniew
  11. Kwiatkowska Halina
  12. Lamek Roman
  13. Lemańczyk Stanisław
  14. Łebiński Stanisław
  15. Markuszewski Franciszek
  16. Martynus Wojciech
  17. Mucha Bogusława
  18. Pająk Mirosław
  19. Pokojska Izabela
  20. Radlak Włodzimierz
  21. Rogala Grażyna
  22. Rutkowski Janusz
  23. Rutkowski Ryszard
  24. Rygielska Anna
  25. Sałek Leszek
  26. Sekiela Stanisław
  27. Siedlarek Elżbieta
  28. Sieprawska Teresa
  29. Siuda Roman
  30. Smyk Stanisław
  31. Styk Leszek
  32. Sumeracka Grażyna
  33. Szlasa Eugeniusz
  34. Świątecki Krzysztof
  35. Zadrjkowskie Jerzy
  36. Zielińska Barbara
  37. Zieman Krystyna
  38. Żelaźnik Tadeusz

Klasa VIII B

  1. Amarowicz Waldemar
  2. Bednarek Andrzej
  3. Biernacka Regina
  4. Boniecka Małgorzata
  5. Brodowski Ryszard
  6. Bylica Zbigniew
  7. Czaja Danuta
  8. Czekaj Andrzej
  9. Czyżnikiewicz Antoni
  10. Figurski Grzegorz
  11. Flisik Zbigniew
  12. Fryca Wiesław
  13. Futkowski Zygmunt
  14. Gamoń Maria
  15. Halicka Mieczysława
  16. Janiuk Włodzimierz
  17. Karolczuk Czesław
  18. Krajnik Aleksander
  19. Kredzińska Anna
  20. Kubala Mieczysław
  21. Pluszcz Jan
  22. Pruski Mariusz
  23. Skibicka Jadwiga
  24. Skibicka Urszula
  25. Sobolak Zbigniew
  26. Spychała Grażyna
  27. Stopa Bożena
  28. Stybel Urszula
  29. Szarmach Małgorzata
  30. Szymeczko Jerzy
  31. Trojanek Bogdan
  32. Urbańska Elżbieta
  33. Włodarczak Andrzej
  34. Wojciechowska Irena
  35. Wypych Zbigniew
  36. Zasztowt Wanda
  37. Żuralska Kazimiera

Klasa VIII C

  1. Barwińska Maria
  2. Bednarek Maria
  3. Bulska Iwona
  4. Czech Alina
  5. Dromowicz Eugeniusz
  6. Dynowski Mieczysław
  7. Dziekoński Zbigniew
  8. Glubiak Wiesław
  9. Górski Mariusz
  10. Grabarek Irena
  11. Grzebiński Piotr
  12. Indrunas Paulina
  13. Kalitowska Urszula
  14. Kembłowski Krzysztof
  15. Kempczeńska Bożena
  16. Klawińska Wiesława
  17. Klincewicz Jerzy
  18. Kudelski Krzysztof
  19. Kulej Ewa
  20. Kutkiewicz Grażyna
  21. Krzyszton Irena
  22. Lalikowska Aleksandra
  23. Meier Urszula
  24. Meier Gerard
  25. Orzechowska Ewa
  26. Papaj Adam
  27. Pawłowski Jerzy
  28. Piędziak Krystyna
  29. Piętka Lech
  30. Pulsakowska Elżbieta
  31. Rawiński Władysław
  32. Sakwiński Józef
  33. Semeryło Krystyna
  34. Sławuta Ireneusz
  35. Szosteko Andrzej
  36. Szulc Ryszard
  37. Szuder Teresa
  38. Topor Zenona
  39. Zawicka Barbara
  40. Zieliński Krzysztof
  41. Żeszutek Bożena