foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8

Rok szkolny 1964/1965

 

Klasa  VII A
  1. Adiuszyn Kazimierz
  2. Andrearczyk Anna
  3. Baca Andrzej
  4. Bielski Jan
  5. Bliźniak Bogdan
  6. Bornus Ewa
  7. Chroł Piotr
  8. Ciumczyk Ryszard
  9. Corn Wanda
  10. Czyrznikiewicz Anna
  11. Dzwonek Józef
  12. Fabiś Tadeusz
  13. Fijołkowski Tadeusz
  14. Gęsicka Ewa
  15. Gilewski Stanisław
  16. Grzebińska Helena
  17. Hojan Grażyna
  18. Jamróz Barbara
  19. Jandulska Krystyna
  20. Jankowski Jan
  21. Kalinowski Klemens
  22. Karbowska Joanna
  23. Kardela Jan
  24. Kierdol Romanna
  25. Kłoda Jadwiga
  26. Kmiecik Krystyna
  27. Krajeńska Alicja
  28. Kręgiel Teresa
  29. Krupka Krystyna
  30. Kussowski Stanisław
  31. Milski Krzysztof
  32. Nadarzyńska Anna
  33. Nowocińska Regina
  34. Orzęcka Grażyna
  35. Panasiuk Zbigniew
  36. Sekida Regina
  37. Trubiłło Waldemar
  38. Turowska Stanisława
  39. Tuszyńska Wiesława
  40. Wilczyński Jan
  41. Zajączkowski Henryk
Klasa VII  B
  1. Bliźniak Józef
  2. Brzoskowska Jolanta
  3. Chełkowski Andrzej
  4. Daniszewska Regina
  5. Fabiś Grażyna
  6. Ganczewski Stanisław
  7. Garncarek Ireneusz
  8. Imiołek Jan
  9. Jacyno Bożena
  10. Janiszewka Dorota
  11. Jankowski Krzysztof
  12. Klimkiewicz Piotr
  13. Konarzewska Barbara
  14. Koszewski Zenon
  15. Kowalewki Eugeniusz
  16. Laskowska Grażyna
  17. Lewicka Irena
  18. Liszewska Krystyna
  19. Macieja Zbigniew
  20. Makarewicz Irena
  21. Makowska Małgorzata
  22. Mańkowska Krystyna
  23. Mędrzycka Wanda
  24. Nielubowicz Danuta
  25. Orzęcka Zdzisława
  26. Pietrzak Elżbieta
  27. Pisarczyk Krystyna
  28. Podlewski Bogdan
  29. Plichta Jerzy
  30. Pomianowka Krystyna
  31. Rawdanik Bozena
  32. Sakwiński Jan
  33. Siemiątkowski Ryszard
  34. Stec Danuta
  35. Śledź Waldemar
  36. Strąk Ewa
  37. Swatko Bożena
  38. Szymeczko Ryszard
  39. Szyrobok Witold
  40. Szuder Maria
  41. Wołowicz Waldemar

 

Klasa VII C
  1. Adamczewski Franciszek
  2. Biblis Teresa
  3. Biernat Andrzej
  4. Borowicz Roman
  5. Brzezińska Barbara
  6. Cieślak Danuta
  7. Ewertowski Stefan
  8. Gołębiewski Ryszard
  9. Jabłońska Honorata
  10. Hoffman Zbigniew
  11. Hojan Wiesława
  12. Jakusik Alicja
  13. Kasprzyk Romuald
  14. Kamińska Maria
  15. Kaszubowski Jerzy
  16. Kempiński Henryk
  17. Kiciak Marian
  18. Klentak Irena
  19. Kostkowski Janusz
  20. Kuczyńska Janina
  21. Kus Barbara
  22. Mazurek Jadwiga
  23. Nadworna Renata
  24. Nalewajko Edmund
  25. Niesłuchowski Zbigniew
  26. Nitkowska Irena
  27. Pałuszko Jerzy
  28. Pasierb Małgorzata
  29. Pulsakowski Andrzej
  30. Redzimska Maria
  31. Rezmer Roman
  32. Rogowski Zbigniew
  33. Skrzyńska Maria
  34. Świątek Henryka
  35. Święcka Alicja
  36. Szymańska Maria
  37. Szydłowska Irena
  38. Studnicki Andrzej
  39. Zasztowt Regina
  40. Żeleźnik Barbara
  41. Żuralska Barbara