foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku

Rok szkolny 1968/1969

 

Klasa  VIII A
  1. Czerwiński Zbigniew
  2. Demolin Danuta
  3. Doering Zenon
  4. Ewertowska Ewa
  5. Fidali Józefa
  6. Karolczuk Leszek
  7. Kluk Edmund
  8. Kołakowski Ireneusz
  9. Kossak Irena
  10. Kozak Aleksandra
  11. Krzeszowiak Eugeniusz
  12. Kudelska Grażyna
  13. Malinowski Tomasz
  14. Marciniuk Elżbieta
  15. Matura Jolanta
  16. Olkowski Waldemar
  17. Osadowski Roman
  18. Pastuszka Andrzej
  19. Popiołek Urszula
  20. Rutkowska Barbara
  21. Rybka Ewa
  22. Sawirski Andrzej
  23. Seile Władysław
  24. Smolińska Krystyna
  25. Sobocińska Wiesława
  26. Strubel Grażyna
  27. Synak Jolanta
  28. Szuciak Bogdan
  29. Szymańska Jadwiga
  30. Śmiech Bogdan
  31. Urbańska Brygida
  32. Wachnik Jadwiga
  33. Werkowska Celina
  34. Werkowska Czesława
  35. Zarazińska Teresa
Klasa VIII B
  1. Bandzarewicz Janusz
  2. Barcikowski Witold
  3. Bosiak Irena
  4. Cichończyk Ryszard
  5. Chyliński Mirosław
  6. Cieślak Irena
  7. Czuczejko Elżbieta
  8. Giedrojć Zbigniew
  9. Jakubiak Tadeusz
  10. Kawka Aldona
  11. Kasprzyk Edmund
  12. Kasprzyk Grażyna
  13. Konieczna Renata
  14. Kozakiewicz Krzysztof
  15. Krzyżykowski Ryszard
  16. Muzalewska Irena
  17. Pałuszko Zbigniew
  18. Panter Walenty
  19. Pietrzak Janusz
  20. Przysiada Krystyna
  21. Rowiński Zdzisław
  22. Siedlarek Waldemar
  23. Siekierski Ryszard
  24. Skrzyńska Anna
  25. Skrzyński Andrzej
  26. Sokołowski .Andrzej
  27. Stachurski Zbigniew
  28. Stawicka Grażyna
  29. Szałkowski Tadeusz
  30. Szczęsny Zbigniew
  31. Szulc Marek
  32. Szymeczko Leszek
  33. Turczyńska Barbara
  34. Wardyn Elżbieta
  35. Wnuk Henryk
  36. Wojnowska Lucyna
  37. Zając Teresa
  38. Zielińska Sabina
Klasa  VIII C
  1. Andrzejewski Andrzej
  2. Bednarek  Andrzej
  3. Brodowski Ryszard
  4. Chęć Ewaryst
  5. Dajnowska Ewelina
  6. Dominowska Iwona
  7. Eske Bożena
  8. Gajc Grażyna
  9. Grzelak Maria
  10. Hawryszkiewicz Mieczysław
  11. Hałka Małgorzata
  12. Kaczyński Tomasz
  13. Kamińska Barbara
  14. Kamińska Elżbieta
  15. Koziej Bogdan
  16. Lutak Andrzej
  17. Ławecka Anna
  18. Markuszewski Franciszek
  19. Michałkiewicz Kazimierz
  20. Nadolska Danuta
  21. Naruszewicz Danuta
  22. Pluta Jan
  23. Sawicki Andrzej
  24. Sinda Danuta
  25. Sosiński Marek
  26. Spychała Roman
  27. Stec Ryszard
  28. Sumeracka Ewa
  29. Sumeracka Grażyna
  30. Szlasa Witold
  31. Woźnialis Józef
  32. Żuk Bolesław
  33. Remer Piotr