foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8

Rok szkolny 1970/1971

 

Klasa  VIII A

1.      Czapiewski Bogdan

2.      Dromowicz Ewa

3.      Dzimira Roman

4.      Dziekoński Tadeusz

5.      Główczyński Zdzisław

6.      Harmaj Renata

7.      Jankowski Adam

8.      Kędzia Barbara

9.      Kiermasz Andrzej

10.  Kitajewska Teresa

11.  Kozaczek Tomasz

12.  Krupa Andrzej

13.  Kryza Alicja

14.  Krzyżykowska Renata

15.  Kupińska Jolanta

16.  Kupiński Zbigniew

17.  Landowski Andrzej

18.  lewalski Edward

19.  Mantenfel Barbara

20.  Mikłosz Grzegorz

21.  Nitkowski Roman

22.  Orzechowski Leszek

23.  Podlewska Anna

24.  Rawdanik Grażyna

25.  Rokiciński Zdzisław

26.  Rychtowski Andrzej

27.  Sawirski Włodzimierz

28.  Styk Jolanta

29.  Sumeracka Elżbieta

30.  Szymanek Witold

31.  Wilczewski Stanisław

32.  Zieliński Andrzej

 

Klasa  VIII B

 

1.      Asner Zbigniew

2.      Baranowska Bożena

3.      Boba Henryk

4.      Bryłowska Jolanta

5.      Demolin Halina

6.      Diedzic Krystyna

7.      Gościło Roman

8.      Halicki Henryk

9.      Hawryszkiewicz Krzysztof

10.  Jankowska Helena

11.  Kasprzyk Witold

12.  Kwiatkowska Halina

13.  Lubaczewski Andrzej

14.  Łaska Ewa

15.  Łuczak Grażyna

16.  Majchrzak Krystyna

17.  Meier Ewa

18.  Michalik Władysław

19.  Naleziński Franciszek

20.  Nowak Marek

21.  Nowosielski Waldemar

22.  Olak Janina

23.  Otulak Mariusz

24.  Przytulska Halina

25.  Ruchalska Krystyna

26.  Skoczylas Urszula

27.  Trojanek Bogdan

28.  Więckiewicz Grażyna

29.  Wnuk Krzysztof

30.  Wolny Ryszard

31.  Wypych Jerzy

32.  Żuk Krystyna

33.  Żłobecki Sylwester

34.  Głażewski Ryszard

35.  Walas Mirosław

 

Klasa  VIII C

1.      Barańczuk Waldemar

2.      Boniecki Bogusław

3.      Brodziak Marek

4.      Damsz Ryszard

5.      Frątczak Elżbieta

6.      Iwko Małgoprzata

7.      Janicki Andrzej

8.      Kałkun Maria

9.      Karandiejew Ewa

10.  Kazimierczyk Jadwiga

11.  Kluskiewicz Jan

12.  Kocot Ewa

13.  Koziej Maria

14.  Kujtkowska Ewa

15.  Lemańczyk Elżbieta

16.  Liszewska Grażyna

17.  Lutak Zbigniew

18.  Matyka Mieczysław

19.  Mazgaj Zbigniew

20.  Niżyńska Zdzisława

21.  Orzęcki Andrzej

22.  Pańków Irena

23.  Pawlikowska Iwona

24.  Podgórska Renata

25.  Radlak Waldemar

26.  Rogala Andrzej

27.  Sosińska Ewa

28.  Stec Krystyna

29.  Syguda Barbara

30.  Świątek Andrzej

31.  Tońska Anna

32.  Wasilewski Andrzej

33.  Wardzyńska Wioletta

34.  Wroński Marek

35.  Wróblewski Krzysztof

 

Klasa  VIII D

1.      Biernat Wiesław

2.      Bliźniak Lilia

3.      Ciekończyk Irena

4.      Cielątkowski Jerzy

5.      Czyżyk Bogusław

6.      Doktór Bożena

7.      Dąbrowski Roman

8.      Ewertowski Jerzy

9.      Fandrejewski Roman

10.  Grzenkowicz Andrzej

11.  Izbicka Elżbieta

12.  Jakubek Marianna

13.  Jaskulski Janusz

14.  Kempińska Janina

15.  Kozak Edmund

16.  Krzysztoń Irena

17.  Kucharzyk Piotr

18.  Ławecka Halina

19.  Miecznik Bożena

20.  Nagórska Ewa

21.  Podlasiński Bolesław

22.  Szuder Anna

23.  Szutiak Bożena

24.  Toszek Andrzej

25.  Urbański Eugeniusz

26.  Wiczanowski Andrzej

27.  Wiśniewska Róża

28.  Zieliński Mirosław

29.  Rodak Grażyna