foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
Rok szkolny

 

Klasa  VIII A
  1. Bendig Tomasz
  2. Borzyszkowska Regina
  3. Dbrowskaą Renata
  4. Janicka Małgorzata
  5. Joryn Jadwiga
  6. Jurgawka Małgorzata
  7. Kielar Danuta
  8. Kobus Jadwiga
  9. Konopka Andrzej
  10. Kotłowska Ewa
  11. Kozaczek Wojciech
  12. Kozakiewicz Mirosława
  13. Koziej Stanisław
  14. Kręgiel Bogdan
  15. Kwiatkowska Ewa
  16. Nędza Tomasz
  17. Nitkowski Jacek
  18. Nowak Elżbieta
  19. Partyka Krzysztof
  20. Sarna Mariusz
  21. Seweryn Waldemar
  22. Skibicki Zdzisław
  23. Szczepkowska Ewa
  24. Tąpolski Krzysztof
  25. Wojdyga Jarosław
  26. Zygan Zdzisław
Klasa  VIII B
  1. Barcewicz Jerzy
  2. Bekier Robert
  3. Bulska Marzena
  4. Bylica Anna
  5. Chęć Andrzej
  6. Cielątkowska Jolanta
  7. Cielicki Romuald
  8. Doliński Krzysztof
  9. Galeniewski Bogusław
  10. Gorczyca Bogumiła
  11. Izdebska Urszula
  12. Jędrzejewski Michał
  13. Kałużna Kamilla
  14. Kazimierczyk Zenon
  15. Konefał Marek
  16. Lemańczyk Mirosława
  17. Mikłosz Grażyna
  18. Modzelewski Waldemar
  19. Oleksiak Alina
  20. Orzęcka Małgorzata
  21. Paździor Ignacy
  22.  Piwko Piotr
  23. Popławska bożena
  24. Prądzyński Maciej
  25. Rybka Grzegorz
  26. Staszyńska Grażyna
  27. Świątoniowska Urszula
  28. Wachnik Krzysztof
  29. Witkowska Mariola
  30. Zdunek Renata
Klasa  VIII C
  1. Asner Krzysztof
  2. Bugowski Tadeusz
  3. Bilińska Małgorzata
  4. Czerwiński Lech
  5. Dromowicz Małgorzata
  6. Fandrejewska Wanda
  7. Jasińska Renata
  8. Jatczuk Urszula
  9. Kucman Grzegorz
  10. Latawiec Anna
  11. Lewalska Maria
  12. Lindenberg Stanisław
  13. Martynus Sławomir
  14. Michnowska Barbara
  15. Nowosielska Hanna
  16. Orzęcka Bożena
  17. Pas Ryszard
  18. Pawelec Marek
  19. Perzyńska Jadwiga
  20. Perzyńska Elżbieta
  21. Pietruś Ryszard
  22. Pitkiewicz Stanisław
  23. Popławski Mirosław
  24. Redo Zbigniew
  25. Smażych Grażyna
  26. Skupień Andrzej
  27. Stradał Piotr
  28. Świderska Grażyna
  29. Szymkowiak Elżbieta
  30. Zielińska Hanna
Klasa  VIII D
  1. Dąbrowski Mirosław
  2. Figurska Małgorzata
  3. Gajek Danuta
  4. Gliński Marek
  5. Groszkowski Henryk
  6. Iwanowski Krzysztof
  7. Izbicki Marian
  8. Jakusik Jolanta
  9. Komoszyńska Barbara
  10. Komoszyński Bogdan
  11. Komoszyńska Wiesława
  12. Kosiarz Janusz
  13. Koszyk Marian
  14. Kozina Danuta
  15. Król Zdzisław
  16. Lipińska Leokadia
  17. Potępa Stanisława
  18. Raikowski Waldemar
  19. Skrzyńska Danuta
  20. Sobociński Andrzej
  21. Sobolak Barbara
  22. Starosz Ewa
  23. Stybel Marian
  24. Szymeczko Czesław