foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
Rok szkolny1976/1977

 

Klasa  VIII A

1.     Burzyńska Alicja

2.     Dąbrowski Janusz

3.     Dąbrowski Mirosław

4.     Dobosz Artur

5.     Dziedzic Eugeniusz

6.     Janicki Jacek

7.     Jankowska Lilianna

8.     Janowski Andrzej

9.     Jaroszewska Irena

10.   Kałużna Izabela

11.   Kasztelan Małgorzata

12.   Krypciak Bożena

13.   Latecka Dagmara

14.   Lubera Salomea

15.   Maślanka Marek

16.   Markiewicz Jacek

17.   Mazela Adam

18.   Modzelewski Wojciech

19.   Oleszko Grzegorz

20.   Partyka Bożena

21.   Popławska Bogumiła

22.   Popławska Jolanta

23.   Podlasiński Janusz

24.   Rogala Joanna

25.   Skwira Piotr

26.   Świątek Lidia

27.   Urbański Tomasz

28.   Waniszewicz Stanisław

29.   Wiąckiewicz Andrzej

30.   Witkowska Jolanta

31.   Wróblewski Bogusław

32.   Żurawski Mariusz

 

Klasa VIII B

1.     Banasik Piotr

2.     Bednarek Małgorzata

3.     Bocian Krzysztof

4.     Czarnecka Małgorzata

5.     Czerwiński Edward

6.     Dąbrowska Jolanta

7.     Grzegorek Bogumiła

8.     Hawryszkiewicz Piotr

9.     Ignaczak Ryszard

10.   Kamińska Teresa

11.   Kędroń Krystyna

12.   Kopeć Bogumiła

13.   Kuleta Bogdan

14.   Laskowska Marianna

15.   Malec Piotr

16.   Miszkel Bożena

17.   Miszkel Zdzisław

18.   Muzalewska Bożena

19.   Netzel Danuta

20.   Ochocińska Beata

21.   Orlikowski Dariusz

22.   Pas Jolanta

23.   Rogiński Kazimierz

24.   Rosa Robert

25.   Siatka Edmund

26.   Solecka Iwona

27.   Spera Jolanta

28.   Styk Marzena

29.   Szczegulew Jarosław

30.   Szczerbińska Urszula

31.   Trzciński Leszek

32.   Wilczewski Janusz

33.   Wiśniewska Danuta

34.   Wojciechowski Piotr

35.   Woltal Adam

Klasa VIII C

1.     Barylak Jacek

2.     Bukowski Jarosław

3.     Charyga Ryszard

4.     Dziuba Andrzej

5.     Filar Mariusz

6.     Hrywniak Alina

7.     Karwat Sławomir

8.     Kondratowicz Jerzy

9.     Kopczyk Jolanta

10.   Kozaczek Zofia

11.   Krasiński Krzysztof

12.   Krasucka Małgorzata

13.   Kręgiel Danuta

14.   Krojańska Grażyna

15.   Kubiak Stanisław

16.   Kurowska Marzena

17.   Lemka Maciej

18.   Lipiński Grzegorz

19.   Maciejewska Alina

20.   Maleszko Anna

21.   Niewęgłowski Witold

22.   Okorska Ludmiła

23.   Piekutowski Grzegorz

24.   Postrach Jolanta

25.   Redo Mariusz

26.   Serafin Małgorzata

27.   Staliś Ewa

28.   Stopow Aleksander

29.   Szczepańska Wioletta

30.   Szczepkowska Mariola

31.   Szczęsny Adam

32.   Wensker Grzegorz

33.   Wereszko Zdzisław

34.   Węzina Mirosław

35.   Woźniak Jarosław

36.   Zawadzki Piotr