foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
Rok szkolny 1977/1978

 

 

Klasa  VIII A

1.         Bojeun Marek

2.     Chaja Elżbieta

3.     Czekała Renata

4      Dołkowska Grażyna

5.     Fidali Jacek

6.     Gajek Grażyna

7.     Gąsiorowski Marek

8.     Glińska Jolanta

9.     Groszkowski Stanisław

10.   Grzywacz Mariusz

11.   Grzewiński Wiesław

12.   Homeńska Lucyna

13.   Jandulska Katarzyna

14.   Kordela Przemysław

15.   Kempczyński Zenon

16.   Klimek Andrzej

17.   Kremska Dorota

18.   Kulczyńska Danuta

19.   Maleszko Mariusz

20.   Maszkowski Mirosław

21.   Nadolska Grażyna

22.   Nowak Jarosław

23.   Olejnik Zbigniew

24.   Pyza Jarosław

25.   Rzeszutek Alicja

26.   Nowostańska Jolanta

27.   Stec Krzysztof

28.   Stępień Dariusz

29.   Sitek Katarzyna

30.   Sikora Marek

31.   Sikora Sławomir

32.   Starosz Grzegorz

33.   Szeląg Marzena

34.   Szczuraszek Marlena

35.   Szymkowiak Hanna

36.   Traczyk Teresa

37.   Witt Jarosław

 

Klasa VIII B
  1. Bielawska Joanna
  2. Boniecki Mirosław
  3. Boniecki Sławomir
  4. Dziuba Wiesława
  5. Homziuk Alina
  6. Janicka Anna
  7. Jaskólski Ryszard
  8. Karch Magdalena
  9. Koszyk Katarzyna
  10. Kruczkowski Marek
  11. Krupiński Stanisław
  12. Lemke Barbara
  13. Lipecka Iwona
  14. Masłowska Ewa
  15. Maszkowski Zbigniew
  16. Michalski Remigiusz
  17. Popławska Małgorzata
  18. Porożyński Grzegorz
  19. Prabucka Małgorzata
  20. Ruchalska Barbara
  21. Smoczyński Jerzy
  22. Skwarek Mirosław
  23. Szot Łucja
  24. Szubert Andrzej
  25. Szutiak Janusz
  26. Świst Dariusz
  27. Świst Mariusz
  28. Turowski Ryszard
  29. Wiertel Leszek
  30. Wiśniewska Danuta
  31. Włodarz Maria
  32. Wojdełko Jarosław
  33. Zieliński Piotr
Klasa VIII C
  1. Chęć Bogusława
  2. Dąbrowski Mariusz
  3. Gadomska Aldona
  4. Gołąb Barbara
  5. Jasiński Ryszard
  6. Kaszubowski Mirosław
  7. Kluczek Małgorzata
  8. Kosakowska Dorota
  9. Kownacki Waldemar
  10. Ksykiewicz Adam
  11. Kurcinowski Andrzej
  12. Langowski Krzysztof
  13. Laskowska Hanna
  14. Lemańczyk Maria
  15. Leszczyk Waldemar
  16. Lewandowska Mariola
  17. Leyman Marek
  18. Lisiecki Edward
  19. Ładniak Waldemar
  20. Maślanka Jerzy
  21. Mizerek Alicja
  22. Pol Tomasz
  23. Raczyńska Krystyna
  24. Rąbalski Piotr
  25. Semeniuk Lucyna
  26. Sypniewska Elżbieta
  27. Świątoniowska Renata
  28. Tańska Barbara
  29. Tołkacz Wojciech
  30. Wasiluk Edyta
  31. Warzecha Ewa
  32. Ziemba Mirosław
  33. Żytowiecki Janusz