foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
Rok szkolny 1985/1986

 

Klasa  VIII A
  1. Borkowska Iwona
  2. Dziweńka Katarzyna
  3. Gołębiewski Adam
  4. Gurtiaków Radosław
  5. Idziak Rafał
  6. Kamiński Krzysztof
  7. Kondra Krzysztof
  8. Konwa Aneta
  9. Kosianowski Robert
  10. Kozłowski Sławomir
  11. Kuta Izabela
  12. Łaszewski Leszek
  13. Meller Mariusz
  14. Reimus Beata
  15. Reiter Katarzyna
  16. Rogowska Grażyna
  17. Rojek Żaneta
  18. Rzetelska Ewa
  19. Sienkiewicz Aleksandra
  20. Sobuś Beata
  21. Sosnowski Jarosław
  22. Spiżewski Roman
  23. Sudenis Robert
  24. Szlęk Monika
  25. Wojtyła Waldemar
  26. Wróbel Beata
Klasa  VIII B
  1. Bordon Sławomir
  2. Braniecki Tomasz
  3. Cegielski Marcin
  4. Chrupczalska Dorota
  5. Czubak Krzysztof
  6. Domirska Anna
  7. Eckert Lidia
  8. Hawryluk Iwona
  9. Horbowy Barbara
  10. Jedynak Grażyna
  11. Kochaniak Piotr
  12. Lieban Dariusz
  13. Matacz Marek
  14. Możdżonek Zbigniew
  15. Nagórski Dariusz
  16. Niekurzak Jarosław
  17. Nowociński Mariusz
  18. Ostrowski Robert
  19. Słomski Tomasz
  20. Staliś Grażyna
  21. Szewczyk Grzegorz
  22. Szmidt Jolanta
  23. Szutiak Wiesława
  24. Walkiewicz Robert
  25. Wąsik Anna
  26. Woronko Grażyna
Klasa  VIII C
  1. Borzyszkowska Dorota
  2. Borzyszkowski Bogdan
  3. Chełkowski Daniel
  4. Draspa Olga
  5. Falkowski Jarosław
  6. Grapentyn Krzysztof
  7. Jędrzejczyk Ewa
  8. Kamiński Maciej
  9. Karaś Urszula
  10. Karczewski Jarosław
  11. Kołodziejczyk Dagmara
  12. Kowalczyk Beata
  13. Kowalski Maciej
  14. Krawczyk Arkadiusz
  15. Lubińska Marzena
  16. Materna Luiza
  17. Mączkowski Rafał
  18. Naruszewicz Edyta
  19. Rychter Sebastian
  20. Siemiaszko Iwona
  21. Stodólski Jacek
  22. Szupłak Jarosław
  23. Kędzierski Maciej
  24. Tarnowska Małgorzata
  25. Uzdowska Agnieszka
  26. Węgrzyn Krzysztof
  27. Wierucka Katarzyna
  28. Wilk Wojciech
  29. Zagórska Sylwia
Klasa  VIII D
  1. Adamus Tadeusz
  2. Biegański Maciej
  3. Borzyszkowski Andrzej
  4. Browarczyk Sławomir
  5. Cholawo Dorota
  6. Dąbrowska Justyna
  7. Dłużak Daniel
  8. Dołkowski Mariusz
  9. Gala Wioletta
  10. Gmurczyk Andrzej
  11. Golec Jarosław
  12. Grzona Danuta
  13. Kazimierska Iwona
  14. Krakowska Dagmara
  15. Krzemianowski Robert
  16. Maślanka Ewa
  17. Michalak Maciej
  18. Miszewska Katarzyna
  19. Mróz Robert
  20. Orzęcki Wojciech
  21. Pełka Joanna
  22. Rajkowska Irena
  23. Rogińska Anna
  24. Skrzyniarz Jacek
  25. Smakulski Krzysztof
  26. Wąsik Krzysztof
  27. Zemło Sławomir
  28. Zupka Alicja