foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
Rok szkolny 1987/1988

Klasa  VIII A
  1. Andrych Justyna
  2. Bahrij Piotr
  3. Balińska Agnieszka
  4. Brodowski Robert
  5. Ciesielska Beata
  6. Chojnacki Rafał
  7. Eichler Agnieszka
  8. Górna Ewa
  9. Graban Grzegorz
  10. Haner Dorota
  11. Juchniewicz Leszek
  12. Jurczak Sylwia
  13. Jurgielewicz Mariusz
  14. Kalinowska Benita
  15. Klucha Ewa
  16. Koper Dorota
  17. Kosak Anna
  18. Kunc Joanna
  19. Kowaluk Anna
  20. Kozłowski Piotr
  21. Nowociński Jarosław
  22. Łyczkowski Piotr
  23. Olak Bogusław
  24. Plis Katarzyna
  25. Prądzyńska Katarzyna
  26. Stubel Piotr
  27. Szyszka Teofil
  28. Uniewicz Anna
  29. Zieliński Kamil
  30. Zwolińska Katarzyna
Klasa  VIII B
  1. Babczyńska Monika
  2. Bernaś Krzysztof
  3. Chrostowski Tomasz
  4. Figura Natasza
  5. Gawroński Marek
  6. Grudzińska Agnieszka
  7. Gularska Jolanta
  8. Jędrzejczak Robert
  9. Kacprowski Dariusz
  10. Kopacka Małgorzata
  11. Kozłowska Alina
  12. Meler Agnieszka
  13. Michałkiewicz Marek
  14. Okoniewska Joanna
  15. Patora Rafał
  16. Peplińska Magdalena
  17. Pierzyński Klaudiusz
  18. Romaniak Tomasz
  19. Ronkowski Piotr
  20. Roztkowski Marcin
  21. Sapka Magdalena
  22. Skrzyniarz Ewa
  23. Sowiński Marek
  24. Tuchułka Jacek
  25. Wesołowski Wojciech
  26. Wieprzkowski Dariusz
  27. Wilk Wojciech
  28. Zakrzewski Zbigniew
Klasa  VIII C
  1. Bednarek Dorota
  2. Borzyszkowska Katarzyna
  3. Borzyszkowska Marzena
  4. Deresz Marta
  5. Dzwonek Dariusz
  6. Fastyn Agnieszka
  7. Grabowski Tomasz
  8. Goś Mariusz
  9. Górniak Jarosław
  10. Hagen Arkadiusz
  11. Jeleń Małgorzata
  12. Jodełka Beata
  13. Kłos Krzysztof
  14. Kowalska Beata
  15. Kozłowska Małgorzata
  16. Król Sławomir
  17. Lieban Liliana
  18. Mućko Renata
  19. Maciejewska Beata
  20. Ochmyt Robert
  21. Piotrowska Joanna
  22. Skowrońska Wioletta
  23. Sus Piotr
  24. Szałata Iwona
  25. Szot Katarzyna
  26. Szymańska Beata
  27. Treder Beata
  28. Trunk Aleksandra
  29. Wardecki Dariusz
  30. Wierzba Przemysław

 

Klasa  VIII D
  1. Andrzejewska Maria
  2. Borowski Arkadiusz
  3. Byczkowska Barbara
  4. Chudy Anna
  5. Ciukaj Brygida
  6. Garpentyn Marek
  7. Kępka Anna
  8. Klisz Magdalena
  9. Kuziemkowska Marta
  10. Malinowska Justyna
  11. Marchlewski Mirosław
  12. Marchlewski Zbigniew
  13. Milarska Sylwia
  14. Ochniak Anna
  15. Popławski Grzegorz
  16. Pyrek Zuzanna
  17. Rachecki Witold
  18. Raczyński Robert
  19. Szczepański Marcin
  20. Szewczyk Renata
  21. Sosnowska Renata
  22. Uściński Dawid
  23. Wojtaszczyk Adam
  24. Zaręba Krzysztof
  25. Zupka Krzysztof
  26. Raczkowski Rafał