foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
Rok szkolny 1988/1989

Klasa  VIII A
  1. Aleksandrowicz Andrzej
  2. Bartmańska Monika
  3. Brzeziński Remigiusz
  4. Ciukaj Angelika
  5. Czubak Anna
  6. Falenta Renata
  7. Gozdur Sebastian
  8. Jurgielewicz Anna
  9. Keller Adrian
  10. Kozdrowski Arkadiusz
  11. Konicz Artur
  12. Krupa Aldona
  13. Kuliński Krzysztof
  14. Lacka beata
  15. Lis Monika
  16. Malec Grzegorz
  17. Michalak Aleksander
  18. Michalska Janeta
  19. Mroziński Marcin
  20. Nakielska Anna
  21. Popiółek Andrzej
  22. Rutkowska Barbara
  23. Rybka Anna
  24. Skok Arkadiusz
  25. Stachn Adam
  26. Szuder Jacek
  27. Tumas Daniel
  28. Turzyńska Ewa
  29. Turzyński Sławomir
  30. Wiśniewski Maciej
  31. Wójcik Aleksandra
  32. Wykrętowicz Magdalena

 
Klasa  VIII B
  1. Adamkowski Adam
  2. Belowski Zbigniew
  3. Błażewicz Bartosz
  4. Fabiś Krzysztof
  5. Farysej Adranna
  6. Gajewski Jakub
  7. Gularski Piotr
  8. Hartman Aneta
  9. Hećman Barbara
  10. Jakubowska Sylwia
  11. Jancewicz Olga
  12. Kosecka Iwona
  13. Kuziemkowska Anna
  14. Lemka Dariusz
  15. Nadworny Ryszard
  16. Nakielna Anna
  17. Paw Katarzyna
  18. Poprzeczka Jacek
  19. Samborska Aurelia
  20. Szczepkowski Leszek
  21. Szyszko Marta
  22. Tkaczyk Małgorzata
  23. Tomasiewicz Krzysztof
  24. Wieliczko Jarosław
  25. Wiśniewska Małgorzata
  26. Wróblewska Izabela
  27. Wychocki Przemysław
  28. Zatorska Joanna
  29. Złocka Joanna
Klasa  VIII C
  1. Bosiacka Magdalena
  2. Brzozowski Grzegorz
  3. Cesarski Robert
  4. Cymanowski Hieronim
  5. Dąbrowska Monika
  6. Dobrowolska Klaudia
  7. Ficerman Joanna
  8. Frygier Jowita
  9. Gliga Arkadiusz
  10. Janiuk Anna
  11. Jankowiak Maja
  12. Jankowska Ewelina
  13. Kobyliński Marek
  14. Kraśner Mariusz
  15. Leżyński Krzysztof
  16. Maciąg Monika
  17. Makowski Dariusz
  18. Ptak Robert
  19. Racka Izabella
  20. Rogoziński Andrzej
  21. Rybicka Ilona
  22. Skupień Anna
  23. Suchiński Jacek
  24. Sudenis Dariusz
  25. Szczeblewski Marcin
  26. Szczodrowska Iwona
  27. Szczypior Roman
  28. Szóstak Iwona
  29. Tercjak Joanna
  30. Wałdowska Agnieszka
  31. Wereszczyńska Dagmara
  32. Wilk Lucyna
  33. Zachara Apoloniusz
  34. Zając Piotr
  35. Żuber Małgorzata

 

Klasa  VIII D
  1. Bracławiec Anna
  2. Byczkowska Monika
  3. Czubak Tamara
  4. Grzegorzewski Maciej
  5. Jędrzejczyk Sławomir
  6. Jędrzejewski Radosław
  7. Kalwarski Sebastian
  8. Kamińska Elżbieta
  9. Klepuszewska Anna
  10. Kosiński Grzegorz
  11. Konefał Angelika
  12. Kowalska Sabina
  13. Kreczko Beata
  14. Lauryn Wojciech
  15. Lewna Andrzej
  16. Lewczuk Sebastian
  17. Mendelka Arkadiusz
  18. Malinowski Sławomir
  19. Nawrot Joanna
  20. Pytelewski Marek
  21. Pepłowska Eliza
  22. Piekańska Małgorzata
  23. Podgórska Daria
  24. Polkowska Magdalena
  25. Rykała Krzysztof
  26. Szczucki Jacek
  27. Samborski janusz
  28. Treder Lucyna
  29. Wąsik Tomasz
  30. Wdowiak Tomasz
  31. Wilczkowiak Barbara
  32. Wiśniewska Sylwia
  33. Wojtasik Marzena
  34. Żołdak Tomasz