foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
Rok szkolny 1989/1990

Klasa  VIII A
  1. Chlebowski Karol
  2. Chrzan Dorota
  3. Czyżewska Oliwia
  4. Falkowska Magdalena
  5. Fidali Aleksandra
  6. Figiela Magdalena
  7. Gońciarz Gabriela
  8. Grosman Sonia
  9. Idziak Artur
  10. Jużwik Jacek
  11. Komarowska Izabela
  12. Kondra Mariusz
  13. Konicz  Krystian
  14. Kowalewski Mariusz
  15. Kosecki Sebastian
  16. Kożyb Sylwia
  17. Kuta Adrian
  18. Kwestarz Małgorzata
  19. Lipowski Krzysztof
  20. Rogaczewski Tomasz
  21. Rowińska Joanna
  22. Rozalewicz Piotr
  23. Sławiński Jarosław
  24. Sobiecki Sławomir
  25. Sołtysiak Iwona
  26. Stachowiak Agnieszka
  27. Strycharz Iwona
  28. Stybel Anna
  29. Suchecki Radosław
  30. Wieprzkowska Ewa

 
Klasa  VIII B
  1. Backhaus Agnieszka
  2. Belowska Barbara
  3. Bielawski Ryszard
  4. Browarczyk Lucyna
  5. Czyżyk Marzena
  6. Dombek Elżbieta
  7. Dworzak Ewa
  8. Gałka Krzysztof
  9. Glida Aneta
  10. Gwoźdź Beata
  11. Gołębiewski Mirosław
  12. Kamiński Krzysztof
  13. Kędzierski Łukasz
  14. Kłos katarzyna
  15. Krakówka Grzegorz
  16. Kunc Monika
  17. Kwiatkowska Żaneta
  18. Liman Iwona
  19. Marchlewski Tomasz
  20. Nakielna Małgorzata
  21. Niklewska Małgorzata
  22. Oławiak Michał
  23. Pełka Przemysław
  24. Rajkowska Beata
  25. Rogoziński Wiesław
  26. Rojek Renata
  27. Ruszewska Katarzyna
  28. Rykała Katarzyna
  29. Stękała Artur
  30. Weta Edward
  31. Widelski Grzegorz
  32. Zgolak Sebastian
Klasa  VIII C
  1. Arszyńska Izabela
  2. Barbarewicz Anna
  3. Bączek Dorota
  4. Dzwonek Sylwester
  5. Hołub Andrzej
  6. Kochalska Elżbieta
  7. Kopacki Wojciech
  8. Kudła Jarosław
  9. Laskowska Daria
  10. Oleksy Agnieszka
  11. Olak Wioletta
  12. Pańków Monika
  13. Peszko Przemysław
  14. Piątkowska Dorota
  15. Pietkiewicz Robert
  16. Starosz Janeta
  17. Stec Małgorzata
  18. Stec Małgorzata
  19. Szczygłowski Adam
  20. Templin Ewa
  21. Trzybińska Wioletta
  22. Trzybiński Radosław
  23. Tyborski Dariusz
  24. Ułas Anna
  25. Zaborowski Mariusz
  26. Ziółkowski Jarosław
Klasa  VIII D
  1. Cegiełka Sebastian
  2. Cierpiałowski Jarosław
  3. Ciesielska Monika
  4. Dziarski jarosław
  5. Ficerman Grzegorz
  6. Figura Jacek
  7. Gajewska Agnieszka
  8. Grabowska katarzyna
  9. Kalinowski Mariusz
  10. Kamiński Paweł
  11. Kołodyński Leszek
  12. Kowalski Zbigniew
  13. Kubach Arkadiusz
  14. Łukaszczyk Łukasz
  15. Marchaj Wiletta
  16. Marzec Jowita
  17. Modrakowska Magdalena
  18. Mrowiec Robert
  19. Okońska Magdalena
  20. Okupińska Jowita
  21. Opałka Robert
  22. Orzęcka Agnieszka
  23. Pasek Anna
  24. Rawińska Anita
  25. Skwara Jacek
  26. Siudowska Iwona
  27. Szczepański Tomasz
  28. Szytenhelm Rafał
  29. Temczuk Joanna
  30. Waraksa Piotr
  31. Wdowiak Edyta
  32. Żuber Katarzyna
  33. Zellma Joanna