foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
Rok szkolny 1990/1991

Klasa  VIII A
  1. Backhaus Zbigniew
  2. Błochowicz Sławomir
  3. Boguta Monika
  4. Cybulski Wojciech
  5. Czarnecka Katarzyna
  6. Dudziński Mariusz
  7. Garncarek Agnieszka
  8. Gilis Magdalena
  9. Glatow Joanna
  10. Gontarz Adam
  11. Gontarz Arkadiusz
  12. Gurtiaków Wojciech
  13. Gwiazdowski Grzegorz
  14. Janczewski Adam
  15. Jędrzejewski Rafał
  16. Kamińska Agnieszka
  17. Kapejewska Emilia
  18. Kietschke Joanna
  19. Kołodziejczyk Milena
  20. Malec Piotr
  21. Mąkowski Mariusz
  22. Nowicka Aneta
  23. Orzęcka Beata
  24. Pastewka Aneta
  25. Półtorak Jarosław
  26. Pyrek Gabriela
  27. Radkowska Marlena
  28. Sidorowicz Joanna
  29. Sus Tomasz
  30. Suski Karol
  31. Szutiak Krzysztof
  32. Wardecka Bożena
  33. Wardecka Małgorzata
  34. Woś Michał
Klasa VIII B
  1. Barańczuk Beata
  2. Bernacka Olga
  3. Bielec Piotr
  4. Całka Arkadiusz
  5. Czyżyk Tomasz
  6. Dzwonkowski Marek
  7. Graban Żaneta
  8. Gronostaj Joanna
  9. Gwoździej Danuta
  10. Jancewicz Paweł
  11. Jankowiak Daria
  12. Jędruszak Anna
  13. Karlik Marcin
  14. Kazimierska Anna
  15. Kitta Katarzyna
  16. Lampkowski Marcin
  17. Modrakowski Paweł
  18. Mulcan Krzysztof
  19. Nalepka Joanna
  20. Osiński Arkadiusz
  21. Paprocki mariusz
  22. Rupa Anna
  23. Rycombel Katarzyna
  24. Siatecka Małgorzata
  25. Szczepańczyk Agnieszka
  26. Szeliga Małgorzata
  27. Szeliga Krzysztof
  28. Walczyk Izabela
  29. Wiercińska Magdalena
  30. Wietrzykowski Waldemar
  31. Wujkowska Katarzyna
  32. Zaremba Joanna

 

Klasa VIII C
  1. Barancewicz Urszula
  2. Bernaś Katarzyna
  3. Czerwiński Tomasz
  4. Filipiuk Magdalena
  5. Frankiewicz Monika
  6. Gołębiewski Mariusz
  7. Jankowski Leszek
  8. Kaczmarek Jolanta
  9. Kicińska Anna
  10. Klejnowski Mariusz
  11. Krupiński Grzegorz
  12. Kwaśniak Małgorzata
  13. Lewandowska Monika
  14. Marchlewska Ewa
  15. Mroziński Marek
  16. Pietrzak Artur
  17. Plata Joanna
  18. Pypczyńska Wioletta
  19. Pyrzyńska Katarzyna
  20. Stachera Małgorzata
  21. Szychalewska Renata
  22. Temczuk Monika
  23. Tkaczyk Ewa
  24. Walkowiak Rafał
  25. Wasińska Anna
  26. Werkowski Sebastian
  27. Weta Marek
  28. Wielewicki Adam
  29. Wierzba Michał
  30. Wróblewski Andrzej
  31. Zaborowska Ewelina
  32. Zgliczyńska Bożena
  33. Żaczkiewicz Joanna
Klasa  VIII D
  1. Bednarz Agnieszka
  2. Biesiekierska Monika
  3. Ciukaj Irena
  4. Dróżdż Joanna
  5. Furmaniak Piotr
  6. Hoog Elżbieta
  7. Janczewska Ewa
  8. Jodełka Sylwia
  9. Kasprzyk Rafał
  10. Kluk Magdalena
  11. Kochanowicz Piotr
  12. Kolman Elżbieta
  13. Laskowski Marek
  14. Lisiecki Jerzy
  15. Łuczak Arkadiusz
  16. Mazur Iwona
  17. Nakielska Lidia
  18. Orepuk Beata
  19. Pasek Robert
  20. Pietruszyńska Renata
  21. Pietrzak Wojciech
  22. Przychodzka Dorota
  23. Pytlos Beata
  24. Rychłowski Sławomir
  25. Stachowiak Magdalena
  26. Waniewski Bartosz
  27. Wdowiak Joanna
  28. Wdowiak Monika
  29. Zieliński Grzegorz
  30. Zwolińska Magdalena
  31. Laas Andrzej
Klasa  VIII E
  1. Barbarewicz Małgorzata
  2. Buńka Kamila
  3. Cybulska Sylwia
  4. Cybulski Adam
  5. Eggert Piotr
  6. Grzegorzewski Jacek
  7. Jankiewicz Anna
  8. Jankowski Piotr
  9. Jastrzębski Kamil
  10. Kownacka Joanna
  11. Kozłowska Wioletta
  12. Kasprzyk Rafał
  13. Kulesz Edyta
  14. Kwiatkowski Marcin
  15. Langowska Renata
  16. Marciniec Anna
  17. Moczadło Malgorzata
  18. Pietrzyk Lidia
  19. Pluciński Jacek
  20. Pluszcz Joanna
  21. Raczyński Sławomir
  22. Rawińska Katarzyna
  23. Skwara Krzysztof
  24. Smakulska Anna
  25. Sowa Magdalena
  26. Walter Sylwia
  27. Walter Patrycja
  28. Wielichowski Wojciech