foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
Rok szkolny 1991/1992

Klasa  VIII A
  1. Amarowicz Mariusz
  2. Biesiekierska Beata
  3. Bracławiec Jacek
  4. Cybulski Grzegorz
  5. Drozd Małgorzata
  6. Eckhardt Tomasz
  7. Fabiś Angelika
  8. Gąsiorowski Adrian
  9. Hnat Tomasz
  10. Kamola Małgorzata
  11. Kownacka Agnieszka
  12. Łopatowska Krystyna
  13. Nowak Agnieszka
  14. Orłowski Dariusz
  15. Popławska Marta
  16. Rekowski Tomasz
  17. Różalska Aleksandra
  18. Sass Jowita
  19. Skwarzec Agnieszka
  20. Sobuś Rafał
  21. Słomiński Radosław
  22. Stachurski Norbert
  23. Stasiak Barbara
  24. Strojek Renata
  25. Strycharz Barbara
  26. Sukiennik Monika
  27. Szkudniewska Aneta
  28. Świeczkowska Izabela
  29. Wieczorek Przemysław
Klasa VIII B
  1. Bednarski Krzysztof
  2. Cimaszkiewicz Jolanta
  3. Dębski Jarosław
  4. Domirska Justyna
  5. Dudzińska Justyna
  6. Figiela Aneta
  7. Gostumski Daniel
  8. Gwiazdowska Wioletta
  9. Hyzicki Dariusz
  10. Jaskólska Aneta
  11. Kamiński Wojciech
  12. Klamerek Magdalena
  13. Kopacka Joanna
  14. Kopacka Magdalena
  15. Kosecka Anna
  16. Kurzawa Grzegorz
  17. Olkowski Tomasz
  18. Potiuk Krzysztof
  19. Rachecka Julita
  20. Sędyka Tomasz
  21. Stec Honorata
  22. Suska Beata
  23. Szabat Krzysztof
  24. Szmidt Agnieszka
  25. Walczak Małgorzata
  26. Walkowiak Marzena
  27. Walter Artur
  28. Wielgosz Izabela
  29. Winter Mariusz

 

Klasa VIII C
  1. Bączek Piotr
  2. Bielec Barbara
  3. Dąbrowska Edyta
  4. Jabłońska Grażyna
  5. Kasprzak Jarosław
  6. Korziuk Marzena
  7. Kotowski Krzysztof
  8. Kudła Joanna
  9. Łoś Aneta
  10. Małecki Dariusz
  11. Niedźwiedzki Maciej
  12. Ossowski Jacek
  13. Poczachowska Alicja
  14. Pulkowska Małgorzata
  15. Sobczak Remigiusz
  16. Sobolewska Małgorzata
  17. Szłyk Wioletta
  18. Świątek Magdalena
  19. Święcki Damian
  20. Temczuk Włodzimierz
  21. Tołwiński Marcin
  22. Tumas Tomasz
  23. Wałdowski Piotr
  24. Werkowski Robert
  25. Wieliczko Wioletta
  26. Wiśniewska Agnieszka
  27. Woronowicz Kamila
  28. Wrońska Beata
  29. Zaremba Sylwia
  30. Zieliński Tomasz
Klasa  VIII D
  1. Bylińska Joanna
  2. Celtner Grzegorz
  3. Chudy Dorota
  4. Frankiewicz Remigiusz
  5. Głos Rafał
  6. Jasnoch Joanna
  7. Kacprowicz Leszek
  8. Klepuszewska Wioletta
  9. Korpak Jarosław
  10. Kos Joanna
  11. Lidak Katarzyna
  12. Młodzianowska Justyna
  13. Marchel Zbigniew
  14. Nogalski Marek
  15. Pałuszka Sławomir
  16. Panter Monika
  17. Pietruszyński Michał
  18. Pilczuk Karolina
  19. Popławski Jarosław
  20. Pytlos Przemysław
  21. Rawiński Roman
  22. Romaniak Katarzyna
  23. Rupiński Piotr
  24. Szczodrowska Joanna
  25. Szymański Artur
  26. Szyszko Marcin
  27. Walkiewicz Artur
  28. Wojnarska Klaudia
  29. Wojtasik Maciej
  30. Zaborowska Alina
Klasa  VIII E
  1. Bednarska Agnieszka
  2. Berkowski Adam
  3. Chamczyk Marcin
  4. Czaplińska Katarzyna
  5. Dziuwe Marcin
  6. Grosman Wojciech
  7. Kamiński Andrzej
  8. Imianowska Katarzyna
  9. Kapuścińska Wioletta
  10. Królikowska Joanna
  11. Kudźma Aleksandra
  12. Kulin Wioletta
  13. Pankau Rafał
  14. Patalon Grzegorz
  15. Pieszko Magdalena
  16. Pietras Wojciech
  17. Pietrzak Dawid
  18. Rudnik Tomasz
  19. Ruszewski Artur
  20. Rynkiewicz Monika
  21. Sosińska Karolina
  22. Struś Marek
  23. Szczeciński Marek
  24. Tomaszewska Jolanta
  25. Wąsik Krzysztof
  26. Wdowiak Joanna
  27. Żądłowski Robert
Klasa  VIII F
  1. Bednarz Robert
  2. Branicki Wojciech
  3. Ćwioro Jerzy
  4. Czaplińska Izabela
  5. Dolewa Magdalena
  6. Dorszewski Rafał
  7. Góra Tomasz
  8. Jankowska Karina
  9. Klejnowski Robert
  10. Komarowska Magdalena
  11. Kondra Radosław
  12. Kopczyński Dawid
  13. Kowalewski Michał
  14. Kozicka Magdalena
  15. Malinowski Maciej
  16. Matacz Magdalena
  17. Paczosa Wioletta
  18. Pluta Magdalena
  19. Pokora Monika
  20. Rotler Krzysztof
  21. Rysmanowska Alicja
  22. Skarżyńska Agnieszka
  23. Strzeszyński Łukasz
  24. Szatkowska Agnieszka
  25. Templin Tomasz
  26. Zamojska Katarzyna
  27. Zieliński Szymon
  28. Żmijewska Barbara
  29. Żołędziewski Mariusz