foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
Rok szkolny1992/1993

Klasa  VIII A
  1. Bernacka  Magdalena
  2. Błądek Rafał
  3. Celmer Krzysztof
  4. Dopierała Łukasz
  5. Formela Tomasz
  6. Głusiuk Anna
  7. Golicki Marcin
  8. Gostumska Marta
  9. Gut Radosław
  10. Homeńska Agnieszka
  11. Jędrzejewska Kamila
  12. Kamińska Sylwia
  13. Konwa Przemysław
  14. Kosater Anna
  15. Kowalewski Grzegorz
  16. Krucień Anna
  17. Marchaj Mariola
  18. Marchel Roman
  19. Ostrowski Paweł
  20. Pawłowski Piotr
  21. Rawiński Tomasz
  22. Skowrońska Magdalena
  23. Skwara Żaneta
  24. Stachowiak Paweł
  25. Szewczyk Mirosław
  26. Szkudniewska Małgorzata
  27. Sztyber Sebastian
  28. Szyca Patrycjusz
  29. Szuder Marzena
  30. Tytz Michał
  31. Ułas Elżbieta
  32. Wereszczyński Daniel
Klasa VIII B
  1. Całka Renata
  2. Cierpiałowski Jacek
  3. Ciukaj Anetta
  4. Chojnacka Magdalena
  5. Chrobak Jowita
  6. Czaplińska Alicja
  7. Dziedzic Krzysztofa
  8. Furmaniak Adam
  9. Joć Tomasz
  10. Kalinowska Anita
  11. Kodrowska Magdalena
  12. Kownacka Małgorzata
  13. Lampkowska Katarzyna
  14. Lampkowska Małgorzata
  15. Lewczuk Rafał
  16. Mazur Agnieszka
  17. Niecikowski Jacek
  18. Połowianiuk Przemysław
  19. Preuss Agnieszka
  20. Prońska Izabella
  21. Szklarczyk Mariusz
  22. Waraksa Sławomir
  23. Wierciński Mariusz
  24. Wilk Agnieszka
  25. Wnuk Małgorzata
  26. Wnuk Rafał
  27. Wnuk Janusz
  28. Woźniak Iwona
  29. Zaborowska Monika
  30. Zielińska Magdalena
Klasa VIII C
  1. Barbarewicz Barbara
  2. Brodziak Agnieszka
  3. Brodziak Aleksandra
  4. Buczyński Sylwester
  5. Drąg Jarosław
  6. Frankiewicz Przemysław
  7. Gałka Piotr
  8. Idaszak Magdalena
  9. Kamiński Andrzej
  10. Kempińska Dorota
  11. Kosior Elżbieta
  12. Kowalski Marcin
  13. Kozubska Agnieszka
  14. Kruk Jakub
  15. Krupiński Artur
  16. Kusińska Małgorzata
  17. Langowska Agnieszka
  18. Łaskarzewski Mariusz
  19. Mrozińska Wioletta
  20. Nosal Irena
  21. Patora Hanna
  22. Radomska Edyta
  23. Skrabka Anna
  24. Szatkowska Ewelina
  25. Tropper Małgorzata
  26. Więczkowska Agnieszka
  27. Wychadańczuk Ewa
  28. Zachara Patrycja

 

Klasa  VIII D
  1. Boguta Mirosław
  2. Brzozowska Agnieszka
  3. Cybulska Sylwia
  4. Dzwonek Anna
  5. Findling Sylwia
  6. Findling Izabela
  7. Gąsiorowski Roland
  8. Huk Magdalena
  9. Kaczyński Stanisław
  10. Kiciński Michał
  11. Krauza Emilia
  12. Kret Grzegorz
  13. Kubas Jadwiga
  14. Laas Anna
  15. Lanzer Beata
  16. Leżyński Artur
  17. Maleńczyk Magdalena
  18. Marchlewska Anita
  19. Pastewska Maja
  20. Reinholc Alicja
  21. Rycombel Krzysztof
  22. Rzepnikowska Anna
  23. Skwarzec Marcin
  24. Wesołowski Tomasz
  25. Wróblewska Agnieszka
  26. Zajączkowski Michał
  27. Żołdak Sebastian
  28. Jastrzębski Jacek

 

Klasa  VIII E
  1. Bartczak Grzegorz
  2. Borowski Adam
  3. Cycoń Wojciech
  4. Ćwik Monika
  5. Fryta Karol
  6. Głowiński Piotr
  7. Grosman Rafał
  8. Grudziński Sławomir
  9. Jatczak Agnieszka
  10. Jarząbek Agnieszka
  11. Jodełka Katarzyna
  12. Kawczyński Jarosław
  13. Kępka Mariusz
  14. Komarczewska Małgorzata
  15. Kowalewska Małgorzata
  16. Lemke Arkadiusz
  17. Michalski Tomasz
  18. Niedźwiedzki Jacek
  19. Orepuk Marzena
  20. Petrykowska Angelika
  21. Pietkiewicz Piotr
  22. Rutkowska Anna
  23. Szostkowska Anna
  24. Szubert Anna
  25. Szyłobryt Dominik
  26. Wielechowska Magdalena
  27. Wiśniewski Mariusz
  28. Wirtwein Agnieszka
  29. Zielonka Grzegorz
  30. Znarowska Monika
Klasa  VIII F
  1. Błasiak Angelika
  2. Bulik Andrzej
  3. Dziarski Radosław
  4. Garncarek Anna
  5. Gawroński Marek
  6. Gdaniec Wioletta
  7. Gołębiowska Magdalena
  8. Gilewska Bożena
  9. Jachimowska Joanna
  10. Kaczmar Przemysław
  11. Kruczkowska Małgorzata
  12. Markuszewska Edyta
  13. Popowski Radosław
  14. Pucicka Agnieszka
  15. Radwiński Marcin
  16. Rybka Grzegorz
  17. Sawczuk Sebastian
  18. Siółkowski Marcin
  19. Skrabut Magdalena
  20. Stachowiak Aleksandra
  21. Wankiewicz Beata
  22. Wiśniewski Marcin
  23. Wróblewski Maciej
  24. Zarychta Monika
  25. Mroczkowska Joanna
  26. Marczak Anna
  27. Mizerek Przemysław
  28. Wiśniewski Artur