foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
 Rok szkolny 1993/1994 

 

 

Klasa  VIII A
  1. Bieda Monika
  2. Brodowska Magdalena
  3. Chudy Krzysztof
  4. Cybulski Dawid
  5. Damski Daniel
  6. Deis Monika
  7. Ernestowicz Kamila
  8. Fera Piotr
  9. Gajkiewicz Krzysztof
  10. Gawrońska Jolanta
  11. Głowacki Adam
  12. Kicińska Agnieszka
  13. Kowalski Tomasz
  14. Kubas Krzysztof
  15. Kubicki Dariusz
  16. Lamek Anna
  17. Majer Małgorzata
  18. Nierzwicka Ilona
  19. Piątek Mariusz
  20. Polak Katarzyna
  21. Rudnicki Piotr
  22. Rybicka Sylwia
  23. Rzoska Tomasz
  24. Sędyka Ilona
  25. Siudowska Izabela
  26. Więcek Wioletta
  27. Woronowicz Kornelia
  28. Zawistowski Tomasz
  29. Złotowska Izabela
  30. Żaglewski Przemysław

 

Klasa VIII B
  1. Bajorski Krzysztof
  2. Bednarska Bogumiła
  3. Bobkowski Mirosław
  4. Cybulska Marzena
  5. Czyżewski Łukasz
  6. Dzieciniak Jacek
  7. Filbrandt Sylwia
  8. Gontarz Rafał
  9. Gościło Anna
  10. Gross Aleksandra
  11. Juchniewicz Anna
  12. Kapuściński Wiesław
  13. Kotowska Anna
  14. Kotara Ewa
  15. Mazgaj Agnieszka
  16. Mleczek Aleksander
  17. Noskiewicz Ewa
  18. Paczkowska Renata
  19. Paczosa Radosław
  20. Petrykowski Dawid
  21. Pohlenz Andrzej
  22. Pytlarczyk Sylwia
  23. Ruszewska Beata
  24. Skwara Dariusz
  25. Sommer Robert
  26. Stepnakowska Maria
  27. Stępkowska Olga
  28. Sztadhaus Sławomir
  29. Tołwińska Agnieszka
  30. Treder Mirosław
  31. Tropper Magdalena
  32. Waśka Dariusz
  33. Werkowski Patryk
  34. Wróbel Dominik
  35. Zgolak Rafał

 

 

Klasa VIII C
  1. Bartkowska Henryka
  2. Białowski Robert
  3. Cegielski Adam
  4. Cichończyk Monika
  5. Ćwiro Magdalena
  6. Dynowska Beata
  7. Dzwonek Agnieszka
  8. Drozd Piotr
  9. Frankiewicz Katarzyna
  10. Gorjainow Przemysław
  11. Grochowski Grzegorz
  12. Kamiński Adam
  13. Kuliński Arkadiusz
  14. Karczewska Magdalena
  15. Kowalski Marcin
  16. Laas Marcin
  17. Malinowska Agnieszka
  18. Niecichowski Krzysztof
  19. Olak Sławomir
  20. Orzechowski Marek
  21. Osińska Iwona
  22. Pałuszka Anna
  23. Marta Pępek
  24. Rudnik Agnieszka
  25. Rutkowski mariusz
  26. Skupień Piotr
  27. Swatko Michał
  28. Szczepańska Małgorzata
  29. Szmudanowska Monika
  30. Trawiński Karol
  31. Walkowiak Łukasz
  32. Wohlert Katarzyna

 

Klasa  VIII D
  1. Bagiński Tomasz
  2. Bełcik Magdalena
  3. Brzuszkiewicz Agnieszka
  4. Chalimoniuk Agnieszka
  5. Czarnecka Agnieszka
  6. Dzwonkowska Anna
  7. Fiturski Marek
  8. Garstecki Dariusz
  9. Gryzło Olimpia
  10. Jaskulski Andrzej
  11. Kazimierska Magdalena
  12. Kopko Leszek
  13. Kostka Agnieszka
  14. Kowalski Tomasz
  15. Kulecki Marek
  16. Kuriata Monika
  17. Kożyb Bartłomiej
  18. Niewczas Krzysztof
  19. Michel Emilia
  20. Paprocki Tomasz
  21. Pawlikowska Patrycja
  22. Rubiecki Piotr
  23. Rychlik Dariusz
  24. Słoniec Małgorzata
  25. Sarnecki Michał
  26. Szamocki Radosław
  27. Szuder Dawid
  28. Tarnowski Krzysztof
  29. Tomaszewski Janusz
  30. Wojnowska Karolina
  31. Zielińska Elżbieta
  32. Żółtańska Joanna

 

Klasa  VIII E
  1. Brzóska Marcin
  2. Cielasińska Julita
  3. Dróżdż Mariusz
  4. Gil Katarzyna
  5. Gordon Krystian
  6. Jabłoński Krzysztof
  7. Karlik Anna
  8. Kenigsman Piotr
  9. Kowalczyk Izabela
  10. Krzemiński Krystian
  11. Kubach Tomasz
  12. Leszczyńska Iga
  13. Łaszewski Dariusz
  14. Matyjewicz Magdalena
  15. Matyjewicz Waldemar
  16. Mazur Artur
  17. Michałowski Emil
  18. Mielnik Łukasz
  19. Nagrodzka Joanna
  20. Nowicki Jacek
  21. Paliński Patryk
  22. Podolska Ewelina
  23. Popławska Alicja
  24. Radecki Łukasz
  25. Rajkowska Małgorzata
  26. Radkowska Agnieszka
  27. Skopczyński Marcin
  28. Szczeblewski Bartłomiej
  29. Ulatowski Robert
  30. Witkowski Dariusz
  31. Zaremba Sylwia
  32. Zybko Magdalena
Klasa  VIII F
  1. Bączek Michał
  2. Cieślik Piotr
  3. Filipiuk  Przemysław
  4. Ganczewski Tomasz
  5. Godlewska Agnieszka
  6. Gorzelak Mirosława
  7. Góral Marta
  8. Grabowska Monika
  9. Jankowska Edyta
  10. Jarecka Monika
  11. Jarzynka Anna
  12. Jędrzejewska Marta
  13. Karwacka Anna
  14. Kasprzyk Piotr
  15. Korzeniowski Andrzej
  16. Kosecka Małgorzata
  17. Kowalewski Jakub
  18. Lemke Joanna
  19. Misarko Agnieszka
  20. Osadowska Aleksandra
  21. Przybylski Michał
  22. Rawiński Arkadiusz
  23. Rogoziński Marcin
  24. Sosiński Leszek
  25. Staworzyński Krystian
  26. Stępień Anna
  27. Szatkowski Bartłomiej
  28. Szyszkowski Michał
  29. Tołkacz Anna
  30. Wasińska Katarzyna
  31. Wielechowska Katarzyna
  32. Wietrzykowski Paweł
  33. Wilczewska Izabela
  34. Zbróg Magdalena