foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
 Rok szkolny 1995/1996

 

Klasa  VIII A
  1. Błochowicz Sebastian
  2. Brzozowski Piotr
  3. Chwiałkowski Maciej
  4. Czuba Piotr
  5. Frygier Marta
  6. Gilis Sylwia
  7. Głowiński Wojciech
  8. Idzikowska Izabela
  9. Jankiewicz Anna
  10. Jankowski Krzysztof
  11. Jesionkowski Wojciech
  12. Kisielewska Dominika
  13. Kochanny Dariusz
  14. Kozłowska Julia
  15. Kula Tomasz
  16. Langowski Daniel
  17. Mączkowski Paweł
  18. Niedzielski Łukasz
  19. Piechowiak Sylwia
  20. Piotrowska Paulina
  21. Płatek Sylwia
  22. Rekowski Rafał
  23. Rogaczewski Cezary
  24. Rogaczewski Jakub
  25. Sadowska Katarzyna
  26. Siółkowska Joanna
  27. Szałata Tomasz
  28. Szatkowski Piotr
  29. Szulc Michał
  30. Świerszcz Rafał
  31. Turzyńska Alicja
  32. Wójcik Agnieszka

 

Klasa VIII B
  1. Brzezińska Joanna
  2. Dąbrowski Paweł
  3. Frankiewicz Arkadiusz
  4. Janke Tomasz
  5. Klawiński Paweł
  6. Kłosowska Joanna
  7. Kowalewska Kamila
  8. Krasnodębska Marta
  9. Kukulska Iwona
  10. Lepko Katarzyna
  11. Lopko Barbara
  12. Malinowska Katarzyna
  13. Mroczkowska Małgorzata
  14. Pytlarczyk Magdalena
  15. Rzepnikowska Wioletta
  16. Sołtysiak Agnieszka
  17. Szreder Małgorzata
  18. Szwoch Łukasz
  19. Śliwiński Stanisław
  20. Waraksa Jarosław
  21. Więckiewicz Lucyna
  22. Więckowska Agnieszka
  23. Woźniak Robert
  24. Wróblewska Anna
  25. Żyła Wojciech

 

Klasa  VIII C
  1. Bielecki Andrzej
  2. Falkowska Magdalena
  3. Fryca Joanna
  4. Furmaniak Andrzej
  5. Giętkowski Emil
  6. Gwizdalski Piotr
  7. Jabłońska Anna
  8. Juchniewicz Magdalena
  9. Kaczorowski Wojciech
  10. Kalwarski Łukasz
  11. Kamiński Paweł
  12. Kopecka Monika
  13. Krajnik Katarzyna
  14. Łańcucki Bartosz
  15. Małecki Marcin
  16. Nawojczyk Łukasz
  17. Niewczas Agnieszka
  18. Oleksy Michał
  19. Orzeł Krzysztof
  20. Prokopowicz Agnieszka
  21. Pytelewska Marta
  22. Rzeźnik Tomasz
  23. Schmidt Robert
  24. Stelmaszuk Marta
  25. Szostek Agnieszka
  26.  Walczak Marek
  27. Wojnowska Marta
  28. Zakrzewski Piotr
  29. Zaręba Grzegorz
  30. Zieliński Artur
Klasa  VIII D
  1. Berkowski Marcin
  2. Chlebowski Jacek
  3. Chrobak Maciej
  4. Czerwińska Joanna
  5. Czerwińska Justyna
  6. Czyżyk Arkadiusz
  7. Dobrowalski Mariusz
  8. Kaniecki Marcin
  9. Kicińska Dorota
  10. Kizlich Monika
  11. Kondratowicz Agnieszka
  12. Kulin Andrzej
  13. Maciejewski Przemysław
  14. Maleńczyk Dorota
  15. Mazurkiewicz Izabela
  16. Nawrot Krzysztof
  17. Nowak Agnieszka
  18. Olak Anna
  19. Polak Krzysztof
  20. Prońska Monika
  21. Sobotka Katarzyna
  22. Suchcicka Jolanta
  23. Szczodrowski Mariusz
  24. Szuder Bartosz
  25. Świątkowska Izabela
  26. Tubiak Maria
  27. Walentowicz Roksana
  28. Wiśniewski Łukasz
  29. Zduńczuk Agnieszka
  30. Zgliczyński Krzysztof

 

Klasa  VIII E
  1. Andzelak Joanna
  2. Bajgot Marta
  3. Bańska Karolina
  4. Dajer Jacek
  5. Dolega Maciej
  6. Dorszewski Przemysław
  7. Fera Monika
  8. Galińska Aleksandra
  9. Gut Małgorzata
  10. Jakubowski Maciej
  11. Kalbarczyk Agnieszka
  12. Kizlich Paweł
  13. Kościesza Jolanta
  14. Kusimo Piotr
  15. Lengier Monika
  16. Mach Monika
  17. Meller Sylwia
  18. Okoński Marcin
  19. Panek Krzysztof
  20. Politowski Marcin
  21. Radecka Magdalena
  22. Sołtysik Monika
  23. Strojek Marta
  24. Szpalerska Magdalena
  25. Szymański Marcin
  26. Wilkiewicz Dawid
  27. Wycichowska Marta
  28. Zdrojewska Anna
  29. Żuk Arkadiusz

 

Klasa  VIII F
  1. Gajc Radosław
  2. Gawkowski Grzegorz
  3. Gwiazdowski Leszek
  4. Kawka Andrzej
  5. Lipiński Witold
  6. Piotrowski Adam
  7. Rejman Janusz
  8. Stoduś Sławomir
  9. Warlikowski Tomasz
  10. Wochna Mariusz
  11. Żuk Mariusz
  12. Preuss Krzysztof