foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 8 w Malborku
 Rok szkolny 1996/1997 

 

Klasa  VIII A
  1. Barancewicz Wojciech
  2. Fluksik Mariusz
  3. Fryca Edyta
  4. Gajewski Jacek
  5. Gnitecka Anna
  6. Homeński Tomasz
  7. Hryniewiecki-Fiedorowicz Wojciech
  8. Jabłoński Łukasz
  9. Jesionowski Marcin
  10. Kałuża Piotr
  11. Kędzierska Marta
  12. Kędzierski Marcin
  13. Kilarowicz Tomasz
  14. Krajewska Anna
  15. Kulińska Sylwia
  16. Mizerek Karolina
  17. Muntowski Patryk
  18. muzalewska Magdalena
  19. Pietka Agnieszka
  20. Piórkowska Dorota
  21. Polski Ryszard
  22. Przychodzka Aleksandra
  23. Strycharz Piotr
  24. SzostekTomasz
  25. Wołachowski Jarosław
  26. Zelmańska Aleksandra
  27. Żurańska Anna

 

 

Klasa VIII B
  1. Barański Grzegorz
  2. Barbarewicz Michał
  3. Badnarska Anna
  4. Bednarski Piotr
  5. Burzlaff Michał
  6. Czernik Justyna
  7. Drapała Robert
  8. Dudzińska Joanna
  9. Duszyńska Justyna
  10. Fijołek Tristian
  11. Gęsicki Paweł
  12. Hernacka Katarzyna
  13. Jędra Marcin
  14. Jędruszak Agnieszka
  15. Kamola Monika
  16. Kozubski Tomasz
  17. lewków Maciej
  18. Mazgaj Mariusz
  19. Murawski Marcin
  20. Misiewicz Karol
  21. Pacanowski Grzegorz
  22. Pluszcz Jarosław
  23. Skowron Tomasz
  24. Sochańska Agnieszka
  25. Wdowiak Agnieszka
  26. Zielińska Aleksandra
  27. Zupka Marcin
Klasa  VIII C
  1. Bielski Paweł
  2. Barek Daniel
  3. Barwińska Izabela
  4. Bieda Anna
  5. Bochan Patrycja
  6. Cieślik Magdalena
  7. Cioch Aleksandra
  8. Jarońska Magdalena
  9. Jaroński Robert
  10. Jaroszewska Agnieszka
  11. Kluk Karolina
  12. Kosater Michał
  13. Kotłowski Krzysztof
  14. Krzemińska Joanna
  15. Kusztal Robert
  16. Landowski Adam
  17. Łuczak Sylwia
  18. Matyjewicz Paweł
  19. Orepuk Piotr
  20. Orzechowska Anna
  21. Orzecki Anatol
  22. Przypisny Łukasz
  23. Starnawski Mariusz
  24. Stec Wojciech
  25. Stępień jarosław
  26. Strzeszyńska Ewa
  27. Trunk Marta
Klasa  VIII D
  1. Asner Emilia
  2. Bielenin Grzegorz
  3. Bobkowska Anna
  4. Czerwiński Bartłomiej
  5. Dziuwe Agnieszka
  6. Giemzik Marcin
  7. Karpowicz Monika
  8. Kondra Dariusz
  9. Marchlewski Leszek
  10. Madej Michał
  11. Góral Krzysztof
  12. Marczak Piotr
  13. Milanowska Agata
  14. Murawski Bartosz
  15. Niklewska Anna
  16. Paluchowska Izabela
  17. Pankowski Rafał
  18. Rubiecka Anna
  19. Rudnik Rafał
  20. Soroko Anna
  21. Struś Przemysław
  22. Winkler Paweł
  23. Zając Tomasz
  24. Zaremba Joanna
  25. Żmijewski Piotr
Klasa  VIII E
  1. Berendt Agnieszka
  2. Bocheński Daniel
  3. Bronowska Magdalena
  4. Chorzepa Magdalena
  5. Jarocki Piotr
  6. Gajc Marta
  7. Jankowska Aleksandra
  8. Kotowska Agnieszka
  9. Krucień Tomasz
  10. Krajnik Kamila
  11. Kusiński Mariusz
  12. Marchaj Piotr
  13. Mazur Paulina
  14. Mazuryk Anna
  15. Olko Małgorzata
  16. Orzechowski Dawid
  17. Owczarek Małgorzata
  18. Pałkowski Krzysztof
  19. Popławski Michał
  20. Pyśk Aneta
  21. Rykała Łukasz
  22. Sawirski Tomasz
  23. Skowera Grzegorz
  24. Sosnowska Magdalena
  25. Szopińska Joanna
  26. Wielgosz Robert
  27. Wierucki Tomasz
Klasa  VIII F
  1. Bączek Krzysztof
  2. Białobrzewski Grzegorz
  3. Bobiński Adam
  4. Celmer Edyta
  5. Celmer Jacek
  6. Ciok Jacek
  7. Cychol Łukasz
  8. Dembek Anna
  9. Fandrejewski Marcin
  10. Ignaczak Jarosław
  11. Jaskólska Aleksandra
  12. Klimas Agnieszka
  13. Kowalczyk Katarzyna
  14. Krucień Marcin
  15. Maciejewska Anna
  16. Murawska Monika
  17. Okoński Rafał
  18. Podlaski Piotr
  19. Pstrong Urszula
  20. Szablewski Piotr
  21. Szostkowski Marcin
  22. Szykulska Marta
  23. Wilk Katarzyna
  24. Wiśniwski Rafał
  25. Wolak Agnieszka
  26. Worona Maciej
  27. Żuk Agnieszka
  Klasa  VIII G

1. Głowacka Olga
2. Kania Piotr
3. Koziura Monika
4. Lewandowska Anna
5. Licznerski Adam
6. Lipiński Paweł
7. Marciniec Aleksandra
8. Modrakowski Michał
9. Mroziński Damian
10. Naumiak Anna
11. Naumiak Monika
12. Parniewicz Piotr
13. Pomian Marta
14. Pomianowski Arkadiusz
15. Pyżyńska Agnieszka
16. Sosnowski Piotr
17. Wąsik Łukasz
18. Zamojska Anna
19. Żółtański Łukasz
20. Żelazo Marcin
21. Kozłowska Mariola