foto1
RADOŚĆ
foto1
PRZYJAŹŃ
foto1
BEZPIECZEŃSTWO
foto1
NAUKA
foto1
ZABAWA
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

 

UCZNIOWIE, KTÓRZY UZYSKALI ŚWIADECTWA Z WYRÓŻNIENIEM 

ZOSTALI WPISANI DO INTERNETOWEJ ZŁOTEJ KSIĘGI NASZEJ SZKOŁY.

 

Złota księga

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

 

KLASA  Ia

Biazik Martyna

Kordalska Wiktoria

Kozubski Tomasz

Mikołajczyk Nikola

Murawska Patrycja

Okoniewski Maksymilian

Paduszek Monika

Przybylska Julia

Przybylska Oliwia

Romaniak Martyna

Szyszkowska Oliwia

Trzcińska Patrycja

Wieliczko Oskar

Zaborowski Hubert

Zimbał Magdalena

Nadolski Oskar

Nowakowski Kamil

 

KLASA IIa

Hołub Dominika

Kajer Karolina

Krauze Alicja

Krauze Dorota

Marcinkowska Oliwia

Oliński Marcin

Patora Katarzyna

 

 

KLASA IIIa

Chlebowski Kuba

Front Natalia

Gromala Hubert

Kamińska Anika

Kapejewski Mateusz

Klonowska Julia

Matuszewski Mateusz

Sowińska Weronika

Świst Julia

 

KLASA IVb

Frelichowska Emilia

Jażdżewska Martyna

Jeż Monika

Mulcan Natalia

Paduszek Przemysław

Skotarek Paulina

Szymula Aleksandra

Ślusarz Mikołaj

 

KLASA Vb

Hołub Karolina

Jażdżewska Karolina

Kielar Paulina

Królikowska Agata

Szymkowiak Marta

Włodarczyk Wojciech

 

KLASA VIb

Detmer Maciej

Klimek Radosław

Krakówka Kamil

Matuszewska Anna

Paduszek Kamil

Uniatowska Dagmara

KLASA Ib

Baranowska Martyna

Bartczak Wojciech

Burzyńska Konstancja

Chodzińska Julia

Dłużak Łukasz

Dombrowska Aleksandra

Firański Maciej

Gorczyński Michał

Kuczyńska Gabriela

Łopata Zuzanna

Marciniak Jan

Matura Daria

Szczepański Jakub

Tuńska Wiktoria

Zawodzińska Klaudia

Zelmańska Martyna

 

KLASA IIb

Bareja Patryk

Drózda Maja

Garczewska Marta

Jassak Julia

Kamiński Marcin

Muzyka Izabela

Szutiak Zuzanna

Wojtczak Maciej

Zapolski-Downar Jan

 

 

KLASA IIIb

Felix Mateusz

Gorczyńska Karolina

Mrozik Damian

Sobczyńska Julia

Szczygłowski Mateusz

Wielewicka Julia

WnukPaulina

Woźniak Piotr

 

KLASA Va

Cieślik Zuzanna

Dąbrowska Dagmara

Marczuk Katarzyna

Pawłowska Małgorzata

Wiloch Agata

 

 

KLASA VIc

Chojnowski Wojciech

Ćwirko-Godycka Aleksandra

Gapińska Marika

Jasińska Inga

Praszek Aksel

Przytulska Adrianna

Sobstyl Adam

Stachowicz Natalia

Starzec Patrycja

Szymula Maciej

KLASA Ic

Cienkusz Dawid

Ciok Zuzanna

Grabowski Marek

Graczykowski Jakub

Intek Katarzyna

Juszczyk Kacper

Kowalkowski Bartłomiej

Osińska Klaudia

Paprocka Beata

Skrzyński Jakub

Świderska Agata

Tabor Alicja

Wawro Kacper

Zasada Karolina

 

 

KLASA IIc

Cesarska Natalia

Ćwirko-Godycka Anna

Głogowska Dominika

Hoderny Małgorzata

Jasińska Lilianna

Łucewicz Michał

Mazur Robert

Mikołajczyk Joanna

Przyborowicz Weronika

Syzdół Adrianna

Szewc Agnieszka

Wyżyn Klaudia

 

KLASA IVa

Chełkowski Dawid

Chojnowski Aleksander

Drzewiecka Paola

Dymek Dawid

Janowczyk Olga

Gurski Karol

Kakowski Kamil

Kloch Marta

Lewandowski Mateusz

Nowak Adam

Podgórska Magdalena

Styk Anna

Wojtyła Piotr

Żołdak Tymoteusz 

KLASA VIa

Cieślak Aleksandra

Ciosek Natalia

Drzymalski Dawi

Gierszewska Xymena

Guziak Mateusz

Kasprzyk Dominika

Kudelska Kamila

Leszczyński Paweł

Linkner Daria

Posochowicz Karolina

Sączawa Rafał

Skibińska Agnieszka

Tchórzewska Marta