foto1
RADOŚĆ
foto1
PRZYJAŹŃ
foto1
BEZPIECZEŃSTWO
foto1
NAUKA
foto1
ZABAWA
Witamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Malborku

 

UCZNIOWIE, KTÓRZY UZYSKALI ŚWIADECTWA Z WYRÓŻNIENIEM 

ZOSTALI WPISANI DO INTERNETOWEJ ZŁOTEJ KSIĘGI NASZEJ SZKOŁY.

 

ROK SZKOLNY  2010/2011

 

Klasa Ia

Brytan Oliwia

Gromnicka Barbara

Kussowski Jakub

Lalak Zofia

Łopata Hubert

Piotrkiewicz Maciej

Pufal Martyna

Skok Weronika

Szczuchniak Agata

Szczuchniak Zuzanna

Świątek Adam

Więckiewicz Julia

Witek Natalia

Wohlert Aleksandra

 

 

 

Klasa Ib

Felix Łukasz

Fiks Patrycja

Golańska Julia

Górska Joanna

Klat Hanna

Kozikowski Jakub

Kwiatkowski Jakub

Olszewska Nikola

Orzęcka Zuzanna

Piątkowska Dorota

Sowińska Nikola

Szczygłowska Natalia

Tetkowska Iga

 

 

 

Klasa Ic

Bąkowska Maja

Błach Mikołaj

Chudzik Martna

Górska Zuzanna

Groszkowski Dawid

KalinowskiDawid

Kapejewski Jakub

Nowakowska Natalia

Pallach Zofia

Przybyszewska Jagoda

Sitkowska Sandra

Turzyński Michał

Wilk Nikola

Wochna Karolina

Zommer Oliwia

 

 

 

Klasa IIa

Biazik Martyna

Kordalska Wiktoria

Kozubski Tomasz

Murawska Patrycja

Mikołajczyk Nikola

Okoniewski Maksymilian

Przybylska Julia

Przybylska Oliwia

Romaniak Martyna

Wieliczko Oskar

Zimbał Magdalena

Trzcińska Patrycja

Klasa IIb

Baranowska Martyna

Bartczak Wojciech

Burzyńska Konstancja

Chodzińska Julia

Dłużak Łukasz

Jadach Jakub

Łopata Zuzanna

Marciniak Jan

Tuńska Wiktoria

Zawodzińska Klaudia

Dombrowska Aleksandra

Kuczyńska Gabriela

 

Klasa IIc

Cienkusz Dawid

Graczykowski Jakub

Juszczyk Kacper

Kowalkowski Bartłomiej

Osińska Klaudia

Paprocka Beata

Skrzyński Jakub

Wawro Kacper

Świderska Agata

Intek Katarzyna

 

Klasa IIIa

Hołub Dominika

Dąbrowska Daria

Drzewiecka Julia

Guzow Alicja

Kajer Karolina

Kisielewska Natalia

Konowrocka Magdalena

Krauze Alicja

Krauze Dorota

Marcinkowska Oliwia

Oliński Marcin

Patora Katarzyna

Szymański Kamil

Srock Emilia

 

Klasa IIIb

Drózda Maja

Garczewska Marta

Jassak Julia

Dzięgiel Pola

Kamiński Marcin

Muzyka Izabela

Nowak Klaudia

Rafalska Daria

Szutiak Zuzanna

Wojtczak Maciej

Zapolski – Downar Jan

Zdebelak Arkadiusz

 

Klasa IIIc

Cesarska Natalia

Ćwirko - Godycka Anna

Hoderny Małgorzata

Jasińska Lilianna

Łucewicz Michał

Mazur Robert

Mikołajczyk Joanna

Przyborowicz Weronika

Skolimowska Aleksandra

Szewc Agnieszka

Wyżyn Klaudia

Syzdół Adrianna

Klasa IVa

Buszkiewicz Kacper

Klonowska Julia

Kopij Wojciech

Matuszewski Mateusz

Waraksa Patryk – 5,10

Michalik Weronika

 

 

Klasa IVb

Detmer Daria

Felix Mateusz

Gorczyńska Karolina

Ksobiak Alex

Sobczyńska Julia

Szczygłowski Mateusz

Wielewicka Julia

Wnuk Paulina

Woźniak Piotr

Zych Jakub

 

 

Klasa Va

Chełkowski Dawid

Chojnowski Aleksander

Drzewiecka Paola

Janowczyk Olga

Kloch Marta

Lewandowski Mateusz

Podgórska Magdalena

Styk Anna

Wojtyła Piotr

 

 

 

Klasa Vb

Jażdżewska Martyna

Mulcan Natalia

Paduszek Przemysław

Frelichowska Emilia

 

 

 

Klasa Vc

Dymek Dawid

Kakowski Kamil

Szymula Aleksandra

Żołdak Tymoteusz

Skotarek Paulina

Holke Sandra

 

 

Klasa VIa

Cieślik Zuzanna

Dąbrowska Dagmara

Marczuk Katarzyna

Pawłowska Małgorzata

Wiloch Agata

 

 

Klasa VIb

Jażdżewska Karolina

Kielar Paulina

Szymkowiak Marta

Hołub Karolina

Królikowska Agata

Mickiewicz Hanna