SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W POWIATOWYM KONKURSIE „BIZNES MOICH MARZEŃ”

12 stycznia w Starostwie Powiatowym w Malborku odbyła się uroczystość wręczenia nagród w powiatowym konkursie „Biznes moich marzeń”. Uczestnicy mieli nagrać filmik w max. 5- osobowych zespołach o swoim wymarzonym biznesie. Prace oceniane były według następujących kryteriów: wartość merytoryczna filmu, oryginalność, realność założeń oraz wartość artystyczna. Organizatorami konkursu był Powiatowy Urząd Pracy w Malborku, Starostwo Powiatowe oraz MCKiE. Z naszej szkoły do konkursu zgłosiło się aż 9 zespołów, dzięki czemu byliśmy najliczniej reprezentowaną szkołą w powiecie. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż swoich sił w konkursie spróbowały nawet dziewczynki z klasy 4b: Maja Czoska, Ola Pyra i Hania Ryś. Pozostałe zespoły utworzyli uczniowie klas 8. Nagrody zwycięzcom i wyróznionym wręczyli: Pani Joanna Reszka-Dyrektor PUP w Malborku oraz Starosta Powiatu Malborskiego Pan Mirosław Czapla.
A oto nasze sukcesy:
I miejsce – Anastazja Kwas i Weronika Sulikowska z klasy 8c za filmik pt: „Kafejkowe miasto”
II miejsce – Wiktoria Jakuszewska, Estera Falkowska i Martyna Kozaczuk z klasy 8c za filmik pt: „Logo Master”
WYRÓŻNIENIE -Marcelina Kąkol i Milena Ryś z klasy 8a za filmik pt: „Mariposa”
Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Wszyscy mieli okazję poznać Pana Starostę, który opowiedział o swojej pracy i oprowadził nas po swoich gabinetach, przy okazji częstując wyśmienitymi słodyczami. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy za udział i
zaangażowanie w konkursie. Jednocześnie życzymy powodzenia w realizacji swojego wymarzonego biznesu:-). Wszystkie zespoły wykonały swoje prace pod okiem nauczycielki wiedzy o społeczeństwie Moniki Tyborskiej.

Podziel się tym postem