Świetlica po hiszpańsku
ŚWIETLICA PO HISZPAŃSKU Ostatnie zajęcia w świetlicy po hiszpańsku, czyli szykujemy się na wspaniałe wakacyjne podróże i przygody. Dziękujemy za wspólną zabawę i łzy, do zobaczenia we wrześniu! Nauczyciele świetlicy życzą wspaniałych beztroskich wakacji 😀







