SPEŁNIJMY MARZENIE MAĆKA

Zapraszamy do udziału w akcji Fundacji Mam Marzenie: Zamień kwiaty na Marzenia, której celem zamiana tych standardowych(jakże pięknych, pachnących i również nieziemsko smacznych) dowodów wdzięczności uczniów i ich rodziców, na rzecz spełniania marzeń chorych dzieci.
Chcemy spełnić marzenie Maćka z Malborka, który marzy o tym, aby w swoim pokoju mieć prawdziwe kino!

https://mammarzenie.org/marzyciele/10289-Maciek/

Marzenia naprawdę mają moc i naprawdę, gdy tylko się w nie mocno uwierzy, spełniają się. Jeśli chcecie pomóc nam w realizacji marzenia Maćka i dostarczyć mu ogromną dawkę radości, serdecznie zapraszamy do włączenia się w zbiórkę. W szkole od poniedziałku 13.06.2022 wolontariusze naszej szkoły będą chodzić z puszką.

Dziękujemy w imieniu Maćka 🙂

Podziel się tym postem