FINAŁ WOJEWÓDZKI DRUŻYNOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

12 kwietnia 2022 r. w Człuchowie odbył się Finał Wojewódzki drużynowych biegów przełajowych. Powiat malborski w dwóch kategoriach wiekowych reprezentowała nasza szkoła. Na dystansie 800 m dziewczęta rocznik 2009 i młodsze w składzie: Ewa Wilczewska, Zofia Wiączkowska, Wiktoria Topolska, Pola Konopka, Małgorzata Żarska i Marta Cabaj zajęły 17 miejsce w województwie, natomiast chłopcy w roczniku 2007-2008 mieli do przebiegnięcia 1500m i uplasowali się na 15 miejscu. 25 miejsce indywidualnie zajął Łukasz Waniewski z kl.8c.  Tydzień wcześniej obie drużyny wywalczyły Mistrzostwo Powiatu co dało im awans do finału wojewódzkiego. Gratulujemy zawodnikom!

Skład drużyny chłopców: Kacper Rybka, Fabian Raczkowski, Jakub Golec, Łukasz Waniewski, Szymon Knuth, Michał Majder.

Podziel się tym postem