TROCHĘ CHEMII
To były zajęcia prawdziwego eksperymentowania. Pod okiem mamy naszego kolegi wykonywaliśmy doświadczenia ze składnikami z każdej domowej kuchni. Były wśród nich ocet, cytryna, sok z czerwonej kapusty, woda, mleko, płyn do mycia naczyń a także kreda i suchy lód. To właśnie on w połączeniu z gorącą wodą wywołał najwięcej ekscytacji na dziecięcych twarzach. Bardzo dziękujemy za wspaniale przygotowane i fascynujące zajęcia.













